Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek éppen azért...

A fideszesek éppen azért foglalkoznak ennyit Gyurcsánnyal, mert nagyon jól tudják, hogy Orbán sem jó?

Figyelt kérdés

Tudják Orbánról, hogy rosszul vezeti az országot, ezért minél jobban démonizálniuk kell Gyurcsányt, hogy még saját magukat is meggyőzzék arról, hogy van szeretett Viktoruknál is rosszabb, sőt, nem is annyira rossz az a Viktor, amikor van egy ilyen gonosz Gyurcsány, aki mindent csak tönkre akar tenni.


Ha Orbán jól vezetné az országot, akkor az éppen elég lenne ahhoz, hogy tiszteljék őt az emberek, nem kellene ellenségképet gyártani másokból, hogy "na tessék, van itt sokkal rosszabb is, mint Orbán".


2015. szept. 22. 08:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%

Orbán tényleg nem jó. De jelenleg a baloldal nem tud nála alkalmasabb embert felmutatni.


Gyurcsány egy tehetséges politikus de MAGYARország érdekeivel összeegyeztethetetlen az amit az országgal művelt és művelni szeretne. És ezt a szavazók több mint 2/3a is így látta (fidesz+jobbik).



egy pártsemleges szavazó

2015. szept. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%
Ha nem viccelődne Gyurcsány minden nap valamivel, hanem leülne egy sarokba, akkor nyilván a kutya sem foglalkozna vele. Dehát ő akar lenni a legnagyobb nevettető.
2015. szept. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

"Orbán tényleg nem jó. De jelenleg a baloldal nem tud nála alkalmasabb embert felmutatni."


Igen, pontosan ezért kell mindig a baloldalra mutogatni, mert Orbán sem jó, de ha a fideszesek elhitetik mindenkivel, még saját magukkal is, hogy a baloldal mennyivel rosszabb a Fidesznél, akkor relatíve már azt is elhiszik, hogy mindenre a Fidesz a megoldás.


Egyszerűen relatívan gondolkodnak, egyiket viszonyítják a másikhoz.

Az abszolút gondolkodás lényege viszont sokkal célravezetőbb lenne, amikor elképzelik azt az állapotot, ami ideális lenne és ha egy politikai csoport még csak meg sem közelíti ezt az állapotot, akkor már rögtön elvetik.

2015. szept. 22. 09:03
 4/16 A kérdező kommentje:

"Ha nem viccelődne Gyurcsány minden nap valamivel, hanem leülne egy sarokba, akkor nyilván a kutya sem foglalkozna vele. Dehát ő akar lenni a legnagyobb nevettető."


Én nevetek rajta, de nem foglalkozom vele komolyabban. Az én szintemnek annyira lent van, hogy méltóságomon aluli lenne őt komolyan venni.

A Fidesz viszont teljesen komolyan veszi és rendesen háborút visel ellene, pedig csak egy nevetséges alak.

2015. szept. 22. 09:04
 5/16 anonim ***** válasza:
43%

" MAGYARország érdekeivel összeegyeztethetetlen az amit az országgal művelt és művelni szeretne"


Ez fideszes propaganda, nem pártsemleges vélemény, ha haragszol érte, ha nem. Bár meg kell hagyni a Fidesz agymosásban nagyon jó!

2015. szept. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csak egyszerűen hihetetlenül rettegnek tőle, hogy a Gyurcsány egyszer visszatér. Elég sok támogatója van, még ha nem is beszélnek róla...vannak rejtett tartalékai és ezt a fidesz is tudja!
2015. szept. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

#3


Adott a lehetőség a baloldal számára hogy versenyképes politikussal (és politikával) álljon elő. DE NINCS!


#5


Pártsemleges vagyok Évekig éltem az USAban és ott döbbentem rá, hogy ha egy nemzet nem képviseli az érdekeit akkor az indiánok sorsára jut. Az az feláldozhatjuk a nemzeti érdekeinket a liberalizmus oltárán de akkor 100 éven belül a magyarok és a kultúra rezervátumokba lesz szorítva. Ha ezt akarjuk akkor hajrá!

2015. szept. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Adott a lehetőség a baloldal számára hogy versenyképes politikussal (és politikával) álljon elő. DE NINCS!"


Látom, nem értetted meg a lényegét annak, amit írtam.

2015. szept. 22. 09:26
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

#5


és szintén az USAban ismertem fel hogy minden valamire való nemzet és ország kőkeményen és tűzzel vassal képviseli az érdekeit. Csak itt Európában próbálják elhitetni az emberekkel hogy ez szégyen...

2015. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

#8


ha lenne jobb akkor az emberek arra szavaztak volna


Gyurcsány talán be sem jutott volna a parlamentbe ha nincs összefogás :)))

2015. szept. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!