Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánt miért szidják olyan sokan?

Orbánt miért szidják olyan sokan?

Figyelt kérdés
Miért gondolja bárki is, hogy ő jobb lenne? Teljesen átlátja az ország helyzetét,és mindenre megoldást találna?
2015. szept. 15. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

> „Orbánt miért szidják olyan sokan?”

Minden politikust nagyon sokan szidnak. Tehát Orbánt azért szidják olyan sokan, mert ő is politikus. Tiszta sor, nem?


> „Miért gondolja bárki is, hogy ő jobb lenne?”

Azok közül, akik szidják, a legtöbben inkább azt gondolják, hogy van olyan, aki jobb lenne, mint Orbán. Persze elég valószínű, hogy van olyan, aki joggal gondolja, hogy jobb lenne, mert tényleg jobb lenne, csak az ilyennek általában van annyi esze, hogy ne menjen politikusnak, meg az ilyenből tényleg aránylag kevés van.


> „Teljesen átlátja az ország helyzetét,és mindenre megoldást találna?”

Dehogyis! (Amúgy ez most Orbánra vonatkozik, vagy arra, aki szidja?)

2015. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Arra értem aki szidja, rosszul fogalmaztam.


Köszönöm válaszod!

2015. szept. 15. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom,nem is értem. Orbán az egyetlen aki észnél van ebben a helyzetben és tesz is valamit a népért.

Az összes többi politikus megvan hibbanva.


Egyébként Orbánt a német és osztrák nép éljenzi. Merkelt és Faymannt is lemondásra kérik.

Eszméletlen ami most Németországban és Ausztriában megy. A sajtónak nem szabad megírni a sz...sokat, a rendőrség is le van tiltva, a kormány mindent megtesz, hogy ne tudódjanak ki a dolgok.

2015. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert idecsalogatja a sok migránst.
2015. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!