Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért szidják sokan a Renaulto...

HungarianKiwi kérdése:

Miért szidják sokan a Renaultokat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok rossz, negatív információt kaptam, hogy a Renault egy rossz, megbízhatatlan autó.

A kérdésem az lenne, hogy mitől jobb egy német autó?

Mit gondoltok a Renault Laguna II 2.2DCI 2002-es kocsiról?


2015. szept. 1. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem minden féle kocsiból el lehet kapni jót és selejtet is. Rokonomnak Audija van, és többször áll szervizben mint a garázsában.
2015. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok az átgondolatlan hülye megoldás, ami jónak készült de általában csak megszivatja vagy idegesíti az embert. A motorok nem rosszak, csak mindent szeretnek bonyolítani. Főleg idővel bosszúságokat okozó elektromos alkatrészekkel.
2015. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én speciel nem a megbízhatóságáért szidom (az szerintem rendben vab), hanem mert olyan rendkívül béna megoldásokat tudnak használni, hogy szörnyű. Főleg akkor veszed észre, ha egy németből ülsz át. Az meg, hogy az összes Renaultban olyan idétlen az üléspozíció, hogy 30 km után fáj a hátam, az csak hab a tortán.
2015. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem zörög a haraszt! 10 éves Megane senic 1,6 ot hajtottam kb. 50E-ret de... A futómű et szerettem, meg ment is, meg megállt az ablaktörlő esőben ha olyanja volt el. ablakok nem mentek, bal hátsó ajtóból kiszakadt a kilincs, aztán a pályán elfosta a vizet, víz nélkül nem ment fel a hőmérő és szarrá főztem. Fel lett újítva, céges kocsi volt így egy hónapig hallgattam, míg a főnököm ismét megfőzte utána csendben maradt és vett egy motort bele. 3 hó appal később eltört a váltóban valami. Ez volt a vége a masinának.
2015. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!