Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki ragasztgat le kit?

Ki ragasztgat le kit?

Figyelt kérdés

Kampányplakátok. A Jobbik szerint az LMP. De szerintem ők csinálták maguk ellen, mert konkurencia nekik az LMP!

Vagyis a saját plakátjukat leragasztották az LMP plakátjával. Az Lmp-t meg meggyanusítják. Van ilyen érzésem. Meg az is gusztustalan ahogy Az LMP-s vezetőkről irnak! Én becsülöm a humánus értékeket! A magyar értékeket is! És szerintem nem kéne hogy szemben álljanak!


[link]



Na, erre írtam nekik egy levelet, mert ez kiverte nálam a biztosítékot!



Tisztelt Balog Gábor!


Láttam az LMP plakáttal leragasztott Jobbik plakátot. Olvastam a lejárató szövegét pl Várady Tiborról, amit kikérek magamnak! Én ismerem ezt a fiatalemnert, de ő egy rendes ember. Humánus értékeket képvisel, ami szerintem fölötte áll a csak magyar érdekeket képviselő Jobbikkal. Nem tetszik hogy önök minden külföédit ordas ellenségnak tekintenek! Rossz fényt vet önökre, és nem termel önöknek profitot, ha érti mire célzok, politikai profitra gondolok,, társadalmi támogatottságot!


Én azt vallom nem mind arany ami fénylik! Hiába támogatják önök annyira színtiszta magyart, ha köztük is van sok jellemtelen ember! Nekem nagyobb iránymutató az, hogy egy ember jó vagy rossz szándékú! Nekem nem a bőre színe számít! Nekem a külföldiek nem ellenég hanem barát! Más népek kultúrája színesíti a miénket, tanulhatunk egymástól. Szerintem csak az fél a külföldiektől, akinek kisebbrendűségi érzése van, nincs elég önbizalma! Amit ön leírt az fajgyűlölet! Szánalmas, és korlátozott látásmódra vall!


Ami meg a plakátragasztgatást ileti! Nem gondolja, hogy az embereknek van annyi sütnivalójuk, hogy kitalálják, a Jobbik is képes az LMP plakátját a Jobbikra ragaszrgatni? Csak mert konkurenciát lát benne! Ők az emberiséget képviseki. Őnök a magyarságot. Szememben ezek értékek, és nem egymással ütkoző elvek! De a humanizmus felülírja a magyarság eszméjét!


Ez a plakátragasztgatósdi meg óvodás dolog. Kétszínű, gerinctelen ember fejéből pattanmt ötlet! Remélem nem így akarják magukat besározni, hogy önök leragasztják a saját plakátjukat az Lmp-vel! Akkor önök sem különbek a Fidesznél, és az Mszp-nél! Muszáj lelacsonyodni ide?


Szebb, és gerincesebb jövöt kívánok!



Az a tanulság, hogy minden párt mindent bevet, hogy a másikat lejárassa, ezáltal ő is besározódik! Vagyis ha kérdik melyik párttal szimpatizálok, azt mondom független vagyok, egyikhez sem köteleződök el! Maximum bizonyos döntéseiket támogatom!


Sajnálom, hogy a Jobbik tönkre teszi a népszerűségét mocskolódással, merev gondolkodással, rugalmatlansággal, fajgyűlölettel, és így az állampolgárok a jó ötleteiket sem támogatja, mert a hülyék miatt leírja az egész pártot.


Most úgy látom az országban annyira elszabadultak a rossz dolgok, anomáliák, hogy a Jobbik radikális módszerére van szükség, a rendszabályozására.


De 4 év múlva figyeljétek meg az LMP fog győzni, mert tele vannak eredeti ötlettel, rugalmasak, és humánusak, a világ pedig ezek felé megy gondolok itt a határok eltörlésével, az országok között vándorló különböző kultúrákkal.


Ti mit gondoltok erről az egésszről?


2010. márc. 11. 23:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Például:

[link]


Az MSZP, az SZDSZ és az MDF plakátjaival is ugyanezt művelték.

2010. márc. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ok, kösz az infót. Látom ez divat a fővárosban. Én vidéken lakom, eddig itt még ezt nem tapasztaltam. Akkoris hülyeség, h a Jobbik is lealacsonyodik erre a szintre! Egy se különbb, hiába hangoztatják, mindd megpusztul a hatalomért!Mindet meg kéne büntetni, jól, hogy ennyire semmibe veszik a másikat! Fú de rühellem, mikor mondják, h ők fedhetetlenek! Álmukban. A barikád is mit hülyiti ezzel a népet, meg okoskodik, h levelet ír az LMP vezetőjének. Szánalmas!
2010. márc. 12. 00:13
 13/21 anonim ***** válasza:

Szerinted az Lmp fog gyozni 4 ev mulva?Hat nem akarok alulbecsulni "senkit"{lasd.Jobbik]de ez azert talan megis tulmegy a elkepzelhetoseg hataran.

Hatarok eltorlese,orszagok kozott vandorlo kultura?Szerintem ez csak a te "kozossegedbe"elfogadott es tamogatott otlet.

En ezt a tortenetet alapbol elutasitom.

A leveled pedig nagyon bena,remelem nem kuldted el.Megszegyenited magad vele.

2010. márc. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Jézus, ilyen ostobaásgot:) Hogy lenne már konkurencia a Jobbiknak az LMP? Semmi közük egymáshoz, aki az egyikre szavaz, annak eszébe sem jut a másikra szavazni, ez olyan mintha azt mondanád, hogy az atv konkurenciája az EchoTV-nek, vagy fordítva. Aki az egyik nézi, az maximum köpködésből, vagy perverz kíváncsiságból nézi csak néha a másikat is:)


Ha pedig azokra célzol akiknek még nincs határozott politikai véleménye és mégis elmegy szavazni...hát azok nagyon kevesen vannak, mivel Magyarországon aki már szavazni is elmegy az biztos lehetsz benne, hogy veszettül ért a politikához:) Elolvasta kedvenc lapját, megnézte/hallgatta kedvenc műsorát, és most már biztos abban amit eddig is tudod: hogy kikre KELL szavazni:)


Különben mi az a bőrszín hülyeség?! Hihetetlen, hogy egyesek mindenből a rasszizmust hozzák ki, ráadásul pont azok, akik állítólag nem is rasszisták, mégis mindenről ez jut eszükbe. Még Hitler sem rasszizmusból üldözte a zsidókat, hanem mert ellenségnek, megbízhatatlan kisebbségnek tartotta őket és nem akart válogatni, hogy jó zsidó, meg rossz zsidó. Sajnos úgy volt vele, hogy tutira megy. Mint ahogy sokan eltapossák a pókokat, pedig nagy részétől semmi félnivaló nincs, csak hát nem ismerik őket és nem akarnak kockáztatni.


Ha ismernéd a Jobbikot, akkor tudnád, hogy a külföldiekkel semmi baja, de az talán még nem rasszizmus, hogy a saját országodban a saját nemzeted érdekeit elé helyezed másokénak, ahogy azt teszik sokan mások is itt Európában. Nem értem miért kellene mindenkinek szervilis idiótának lenni, pont hogy az enged kisebbrendűségi érzésre következtetni! És ezzel nem azt mondom, hogy ne legyünk barátságosak mindenkivel, hanem azt, hogy ne csináljunk magunkból hülyét. Lásd a külföldi multik kelet-európai viszonylatban is túlságos, felesleges támogatása.

2010. márc. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Na jó, Hitler azért kicsit fajgyűlölő volt, csak szeretek provokatív és felháborító kommenteket írni:) Úgy látom néhol elhagytam a tárgyragot, ideje aludni menni:)
2010. márc. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az LMP ragassza le a Jobbikos plakatokat. Egyszeru es egyertelmu.
2010. márc. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az LMP diákszövetkezeten keresztül toboroz (toborzott) embereket kopogtatót gyűjteni. MEg lehet nézni a MADS nevű diákszövetkezet honlapját. És honnan tudom, hogy melyik párt? Kíváncsiságból jelentkeztem. Jó persze, másik X párt is fizetett az aktivistáknak, csak akkor ne mondják, hogy lehet MÁS... Képmutatók.
2010. márc. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

És honnan szerez a Jobbik lmp-s plakátot? Egy lmp-stől?

A saját bőrömön tudom, hogy nálunk mit csinálnak a jobbikosok... Plakátolnak. És látom, hogy amit én odaragasztottam kedden, szerdára a helyén van egy csillag születikes vagy éppen egy lmp-s plakát. A mi városunkban biztos, hogy a jobbikosok nem ragasztanak más plakátjára, kivéve, ha az már lejárt. (Pl. egy december 12-i jelentkezési határidejű autósiskola plakátja)


Általában akik részt vesznek a kampányban ismerik egymást, tartják a kapcsolatot. Így hát nálunk jobbikos plakát nem kerül idegen kézbe. Ez az lmp-nél hogy fordulhat elő?

Ha mégis így van (bár nem sok rációt látok benne), az a párt gyengeségét mutatja.

2010. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Még annyit írnék, hogy a leveled nagy része hülyeség.


A Jobbiknak nincs baja a külföldiekkel, pl. támogatnák a kazahokkal való kapcsolat kiépítését is, illetve kapcsolatokat teremtenének a keleti államokkal is. Szerintem nem így cselekszik egy párt, aki utálja a külföldieket.


Mellesleg a Jobbik képviselői között akadnak félsvábok, de van egy félig szíriai képviselőjük is. Biztos annyira utálják őket a bőrszínük miatt, hogy jelöltetik őket.


Paradoxon amit írsz.

2010. márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A Jobbik nagykőrösi választókerületi bizottságba delegált tagja, Mészáros Lászlóné az LMP jelöltjének leadott kopogtatócédulák átnézésénél nyilvánvaló csalásra, hamisításra jött rá.


A Lehet Más a Politika nagykőrösi képviselőjelöltje, Földi Áron körülbelül 780 db ajánlószelvényt adott le a választási bizottságnál, amely az első átnézés után 740 darabot talált belőlük érvényesnek. A testület tagjai emiatt többször átnézték a cédulákat, eközben közösen észlelték, hogy az ajánlószelvények egy részét hasonló írásmóddal, olvashatatlan aláírással írták meg. A hamisítás megalapozott gyanúja akkor erősödött fel, amikor a jobbikos delegált, Mészáros Lászlóné kezébe került Sulyok Tamás választópolgár nevében leadott ajánlószelvény, aki az abonyi Jobbik tagjelöltje és már korábban jelezte, hogy nem kapta kézhez az ajánlószelvényét, ezért a jegyzőtől újat kellett kérnie, amelyet később a Jobbik nevére adott le személyesen, most pedig nem a saját aláírásával mégis ott volt az LMP-s cédulák között az övé is.

2010. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!