Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki ragasztgat le kit?

Ki ragasztgat le kit?

Figyelt kérdés

Kampányplakátok. A Jobbik szerint az LMP. De szerintem ők csinálták maguk ellen, mert konkurencia nekik az LMP!

Vagyis a saját plakátjukat leragasztották az LMP plakátjával. Az Lmp-t meg meggyanusítják. Van ilyen érzésem. Meg az is gusztustalan ahogy Az LMP-s vezetőkről irnak! Én becsülöm a humánus értékeket! A magyar értékeket is! És szerintem nem kéne hogy szemben álljanak!


[link]



Na, erre írtam nekik egy levelet, mert ez kiverte nálam a biztosítékot!



Tisztelt Balog Gábor!


Láttam az LMP plakáttal leragasztott Jobbik plakátot. Olvastam a lejárató szövegét pl Várady Tiborról, amit kikérek magamnak! Én ismerem ezt a fiatalemnert, de ő egy rendes ember. Humánus értékeket képvisel, ami szerintem fölötte áll a csak magyar érdekeket képviselő Jobbikkal. Nem tetszik hogy önök minden külföédit ordas ellenségnak tekintenek! Rossz fényt vet önökre, és nem termel önöknek profitot, ha érti mire célzok, politikai profitra gondolok,, társadalmi támogatottságot!


Én azt vallom nem mind arany ami fénylik! Hiába támogatják önök annyira színtiszta magyart, ha köztük is van sok jellemtelen ember! Nekem nagyobb iránymutató az, hogy egy ember jó vagy rossz szándékú! Nekem nem a bőre színe számít! Nekem a külföldiek nem ellenég hanem barát! Más népek kultúrája színesíti a miénket, tanulhatunk egymástól. Szerintem csak az fél a külföldiektől, akinek kisebbrendűségi érzése van, nincs elég önbizalma! Amit ön leírt az fajgyűlölet! Szánalmas, és korlátozott látásmódra vall!


Ami meg a plakátragasztgatást ileti! Nem gondolja, hogy az embereknek van annyi sütnivalójuk, hogy kitalálják, a Jobbik is képes az LMP plakátját a Jobbikra ragaszrgatni? Csak mert konkurenciát lát benne! Ők az emberiséget képviseki. Őnök a magyarságot. Szememben ezek értékek, és nem egymással ütkoző elvek! De a humanizmus felülírja a magyarság eszméjét!


Ez a plakátragasztgatósdi meg óvodás dolog. Kétszínű, gerinctelen ember fejéből pattanmt ötlet! Remélem nem így akarják magukat besározni, hogy önök leragasztják a saját plakátjukat az Lmp-vel! Akkor önök sem különbek a Fidesznél, és az Mszp-nél! Muszáj lelacsonyodni ide?


Szebb, és gerincesebb jövöt kívánok!



Az a tanulság, hogy minden párt mindent bevet, hogy a másikat lejárassa, ezáltal ő is besározódik! Vagyis ha kérdik melyik párttal szimpatizálok, azt mondom független vagyok, egyikhez sem köteleződök el! Maximum bizonyos döntéseiket támogatom!


Sajnálom, hogy a Jobbik tönkre teszi a népszerűségét mocskolódással, merev gondolkodással, rugalmatlansággal, fajgyűlölettel, és így az állampolgárok a jó ötleteiket sem támogatja, mert a hülyék miatt leírja az egész pártot.


Most úgy látom az országban annyira elszabadultak a rossz dolgok, anomáliák, hogy a Jobbik radikális módszerére van szükség, a rendszabályozására.


De 4 év múlva figyeljétek meg az LMP fog győzni, mert tele vannak eredeti ötlettel, rugalmasak, és humánusak, a világ pedig ezek felé megy gondolok itt a határok eltörlésével, az országok között vándorló különböző kultúrákkal.


Ti mit gondoltok erről az egésszről?


2010. márc. 11. 23:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Tudjuk, ki szemétkedett az EP választási kampányban az összes párt plakátjával, és ragasztotta/firkálta át őket: a Jobbik. Most sem várok tőlük többet.
2010. márc. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
az a véleményem, h már nem tudsz hova kombinálni...ilyen hülyeséget....szted a jobbikosok azért fárasztják amgukat kétszer, h a saját plakátjaikat leragasszák és rákenjék vkire? 1. nincs annyi fölösleges plakát, 2. nincs annyi fölösleges energia, 3. honnan fa szból szereztek lmp-s plakétokat, 4.igazán semmi értelme az egész elméletnek
2010. márc. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

ne legyetek már hülyék

a kérdező viccel csak!


nálunk a 3-dik ker-ben mindenki letépi mindeni plakátját

és mindenki a másikéra ragaszt

2010. márc. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Tudjátok... lehet más a politika...
2010. márc. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Mi volt az EP-n, mesélj csak!


Amugy az a véleményem, hogy van sok rendes jobbikos, de vannak hülyék is, akik ilyet csinálnak. Nem kombinálok, de szerinted az LMP miért van annyira a Jobbik bögyében?

2010. márc. 11. 23:33
 6/21 anonim ***** válasza:
Útban vannak. Mint szinten minden egyes pártnak az útjába van a Jobbik.
2010. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nem tudom honnan veszed, hogy az LMP bárkinek is útban van. a jobbiknak főleg nincs.
2010. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
a Jobbik tojik az LMP-re... az LMP viszont máris elkezdett nyalni a "nagyoknak"...valszeg ennyi bökheti a jobbik szemét, de emiatt joggal
2010. márc. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én meg nem hiszem, h tojik! Konkutencia mert friss új párt!
2010. márc. 11. 23:43
 10/21 anonim ***** válasza:
tudod te mi az a "konkurencia"?
2010. márc. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!