Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik egyházpártisága az...

Jobbik egyházpártisága az ateistákat hogy érinti?

Figyelt kérdés

Én magam ateista vagyok és ha most vagy 4 év múlva jobbik nyeri a választásokat akkor mire számíthatók?

mennyire radikális a kereszténységtámogatottsága?


2010. márc. 11. 18:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
4 év múlva hol lesznek már? minden csoda 3 napig tart nem tudtad? amúgy meg ha igaz is lenne a feltevés akkor biztosan rád kényszerítenék
2010. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Elsőnek:

Gratulálok, most megmutattad az értelmi színvonalad. Ülj le fiam, egyes!

2010. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

első válaszoló sajnos nagyon sötét, szokásos mszp-s érvek nélküli rágalmak.

Én is ateista vagyok, és mivel a Jobbikosok gondolkodó emberek, az a gyanúm, hogy köztük is sok az ateista (Vona kedvenc írója Nietzsche, aki erősen ateista volt). A kereszténységnek inkább az erkölcs részét fogják erőltetni valószínűleg, azzal egyetérthetsz, hogy a keresztény erkölcs nagyon szép dolog, és ilyen szellemben felnevelt gyermekekre van szükségünk, nem pedig az SZDSZ médiája által felneveltekre.

2010. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Jah igen, második válaszoló vagyok


Ateista vagyok és teljes mértékben egyet értek a 3. válaszolóval. Sajnos mostanában annyira el van szállva magától sok ember, elsősorban a tinik, h undorító. Minden 2-3. lány hetente váltja a partnerét és teljesen ki vannak készülve idegileg, ez zavar a legjobban, a jobbik hátha tudna valamit kezdeni velük.

2010. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
tehát akkor nem a vallást hanem az keresztényi normákat tekintenék előnyösnek?
2010. márc. 11. 18:47
 6/19 anonim ***** válasza:
21%

"A kereszténységnek inkább az erkölcs részét fogják erőltetni valószínűleg"


A hangsúly az erőltetés szón van! Gyönyörű nem mondom, az lesz az igazi demokrácia!

Na ezért nem kérnek sokan a jobbikból. Nem szeretnénk, ha ránk erőltetnének dolgokat.

2010. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
Nekem a hócipőm tele van azzal, hogy meg akarják mondani mit csináljak, és még csak nem is következetesek. Igazi keresztény pl nem sámánmagyarkodik. Olyanok, mint a paranoia c. rpg-ben a kommunisták: semmit sem tudnak arról, mi is az a kommunizmus, csak erős orosz akcentussal beszélnek, kucsmát hordanak, és john lennon meg a marx testvérek képével vonulnal fel alá. Ja, arról nem is beszélek, hogy a legtöbb jobbikus mélykeresztény Jézust rohadt kommunista hippinek tartaná.
2010. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó:

Ha már erőltetésnél tartunk akkor, az adófizetés, tankötelezettség, és még egy rakat nagy dolog nem erőltetve van? Nem mindenki szeret tanulni meg adót fizetni mégis muszáj. És az erkölcsöt is bele kellene nevelni az emberekbe, mert nagyon el van fajulva a világ. Mint mondtam elébb hogy alig találsz 18 év alatt szűz lányt, csak olyat amit már szanaszét kefélnek minden héten. Alig lehet találni nem bűnöző, segélyből élő, tisztességes cigányokat. Láttál már cigány közmunkást? Képzeld én szinte mindennap látok, de azon kívül h bandába verődve a seprűnyélre támaszkodva pofáznak egymáshoz, semmit nem csinálnak, aztán meg jönnek sírni hogy nincs semmi munka. Legalább becsüljék meg amijük van.

2010. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18:59 vagyok, 18:52-nek szólt az üzenetem.
2010. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8%

18.59

Feltételezem, a te jogod megmondani, hogy mi az erkölcs ofkorsz.

2010. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!