Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hova temetik mo. -n a mohamedá...

Hova temetik mo. -n a mohamedán és egyéb vallásúakat és az ateistákat?

Figyelt kérdés
Keresztény temetőbe? Csak mert itthon még csak ilyenről hallottam. Keresztény temető alatt azt értem, hogy van ott egy kis keresztény kápolna meg kb. minden síron kereszt.
2010. jan. 28. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
hova temetnék? micsoda hülye kérdés. mit gondolsz majd elássák az embert a ház mögé vagy mi?
2010. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
simén temetőbe, de a sír fölött nem kereszt van, hanem egy 8méteres dávidcsillag
2010. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első: nem tudom, épp ezért kérdeztem. Arra gondoltam, hogy az "egyéb" vallásúak esetleg sértőnek találnák ezt, és elszállítják jó messzire egy mohamedán temetőbe vagy ilyesmi.
2010. jan. 28. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:
keresztény temetőbe, mivel csak az van....legalábbis ateista temetőről még nem hallottam :D annyi a különbség, h nem papa tartja a temetést és nincsenek vallási jelképek a sírkövön
2010. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nos az tévedés hogy csak keresztény temető van. Az önkormányzat tulajdonában kezelésében levő temető köztemető mindenki számára van.
2010. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pacaaa válasza:
Nálunk dunaharasztiban van zsidó temető..
2010. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bin Ladent odaadták a cápáknak, a magyarországi patkányokat meg ledarálják és kutyakaja készül belőlük.
2011. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!