Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tehát a hír igaz? A "menekülte...

Tehát a hír igaz? A "menekültek" nem is menekültes sem itt sem nyugaton, az USA pénzeli őket kontinensfoglalás céljából? (forrással)

Figyelt kérdés

[link]


Miért tesz ilyet az USA? Mi haszna neki ebből?


2015. aug. 16. 12:26
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
63%

"Mert választékosan, a központozás szabályait ismerve"


Gratulálok, ügyes vagy. Ám ez sem értékmérő önmagában.


"egy eléggé radikális, ámde teljesen józan véleménynek"


Hány afgánt ismersz, úgy személyesen? Ez nem más, mint általánosítás így, nem józan vélemény. A közelében sincs annak.


"csak éppen lehet, hogy nem tudják frappánsan megfogalmazni. Én képes vagyok erre, meg is tettem az imént"


Megint csak: ügyes vagy. Az intellektuális színvonalat én is megugrom, mégsem ez a nyelvem hegyén. Úgy tűnik, mégis van logikai bukta.


"amíg ezer fő Nyugat-Európába beáramló menekültre egy fő felsőfokú végzettséggel rendelkező menekült jut, addig itt rájuk nincsen szükség."


Nem a felsőfokú végzettség teszi az embert, de mint mondottam, egyetértek veled ABBAN, hogy a képzetlen, nyugati világot ennyire nem ismerő emberek rendkívül nehezen fognak boldogulni. Sajnos valószínű az, hogy a társadalom peremén fog élni a többségük, gettósodva. Éppen ezért sanyarú jövőt vízionálok Európának, ha ez így folytatódik.

2015. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
51%
Egy olyan oldalra rá se kéne nézned aminek nincs impresszuma, nemhogy bármit puszira elhinni neki.
2015. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
20%
Legalábbis az általad leírtakból ítélve, illetve azok alapján nagyjából belőve a szellemi képességeid.
2015. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
8%

"Megint csak: ügyes vagy. Az intellektuális színvonalat én is megugrom, mégsem ez a nyelvem hegyén. Úgy tűnik, mégis van logikai bukta. "


Vagy lehet, hogy mégsem. Quod erat demonstrandum, nincsen logikai bukta.

2015. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
45%

"de ezek az emberek ezt érdemlik, előrebocsátva, hogy iszonyú sok problémám lesz még velük."


"Most sajnálom csak igazán, hogy jól keresek"


"bizton kijelenthetem, hogy kb. egymilliószor értelmesebb, műveltebb és hasznosabb ember vagyok 10 tetro-nál."


Ömlengés, ömlengés, ömlengés. Ha valami értékmérő, akkor ez aztán az.

Uff.

2015. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 tetro ***** válasza:
58%

13.09

igen, belőled rengeteg haszna lehet a társadalomnak. előnyünkre válik a kifinomult stílusod, mivel csak az alapján nyilvánítasz féregnek egy népet, mert menekülniük kell a háború miatt. bizonyára előrébb lennék, ha sok ilyen intelligens, empatikus és nyitott emberrel lenne tele az ország. és még sokat is adózol. gondolatban most pukedlizek neked egyet.

2015. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
15%

"Ömlengés, ömlengés, ömlengés. Ha valami értékmérő, akkor ez aztán az.

Uff."


Elfelejted, hogy -vélhetően- ugyanabban az országban élek, ahol te. A személyi szabadságjogok egy eléggé széles skálája illet meg minket, amennyiben bizonyítani akarod az általam elmondottak ellenkezőjét, hajrá. Semmi nem gátol benne.

2015. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
8%

"igen, belőled rengeteg haszna lehet a társadalomnak. előnyünkre válik a kifinomult stílusod, mivel csak az alapján nyilvánítasz féregnek egy népet,"


Nem egyet, kapásból kettőt méltattam. Túlnyomórészt ugyanis szírek, valamint afgánok áramlanak keresztül rajtunk.

2015. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 tetro ***** válasza:
50%

13.16

"amennyiben bizonyítani akarod az általam elmondottak ellenkezőjét"

a hatalmas nagy intelligenciád úgy látszik a vitakultúrára nem terjed ki. az állításodat neked magadnak kell bizonyítanod, nem a vitapartnerednek az ellenkezőjét. ezért elég butus dolog egy vitában olyasmit állítani, ami bizonyíthatatlan. de te ezt bizonyára tudod...

2015. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
12%

"a hatalmas nagy intelligenciád úgy látszik a vitakultúrára nem terjed ki. az állításodat neked magadnak kell bizonyítanod, nem a vitapartnerednek az ellenkezőjét. ezért elég butus dolog egy vitában olyasmit állítani, ami bizonyíthatatlan."


A BÁH statisztikát vezet az idegenrendészeti eljárásban előállítottak hozott szakmájáról. Sajnos ez bemondásos alapon megy (az eljárás alá vont személyt meghallgatják, és az általa előadott foglalkozást rögzítik a felvett jegyzőkönyvben), de a döntő többség meg sem próbálkozik azzal, hogy bekamuzzon bármiféle végzettséget. Zömében földművelő, vagy épp világ életében munkanélküli személyekről beszélünk. Ez nem bizonyíthatatlan, egyszerűen csak hozzáférés kellene a BÁH statisztikai adataihoz, amit egyébként a kormány meg is fog kapni tárgyévre vonatkozóan, és azt, tekintettel a téma aktualitására, valamilyen formában közzé fogják tenni, legalábbis nagyon remélem. Sok érdekesség lesz bennük.

2015. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!