Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tehát a hír igaz? A "menekülte...

Tehát a hír igaz? A "menekültek" nem is menekültes sem itt sem nyugaton, az USA pénzeli őket kontinensfoglalás céljából? (forrással)

Figyelt kérdés

[link]


Miért tesz ilyet az USA? Mi haszna neki ebből?


2015. aug. 16. 12:26
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
74%
Hol van itt forrás?
2015. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 tetro ***** válasza:
67%
kérdező, szerintem te nem tudod mit jelent az hogy "hír"
2015. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
74%
meg azt se hogy forrás -.-
2015. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, a menekültek (legalábbis a magyar területre érkező, ill. azon áthaladó menekültek) zöme szír, illetve afgán áp. Ezek a szerencsétlen fé.rgek azért menekülnek, mert az USA elüldözte, tönkrebombázta, szétverte a lakható településeik zömét az utóbbi harminc évben, valamint mert vakbaromállat vallási fanatikus polgártársaik szintén gyilkolják őket. Nem pénzeli ezeket senki, a dolog olyan egyszerű, ahogyan leírtam.


Épp tegnap láttam a TV-ben egy riportot, a keleti pu.-nál felállított tranzitzónához tartozó mosdóban ki kellett tapétázni az angolvécé használatát, mert 10-ből 9 tetű még nem látott ilyet :D

2015. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
68%
Nem tetvek, hanem emberek. Te sem ismernéd az angolvécét, ha oda születtél volna kedves barátom. Ennyi a különbség.
2015. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
38%

"Nem tetvek, hanem emberek. Te sem ismernéd az angolvécét, ha oda születtél volna kedves barátom. Ennyi a különbség."


Hidegen hagy, mit gondolsz rólam. Egy ember értékét az intellektusa, az általa élete során összegyűjtött ismeretanyag, illetve szellemi érték határozza meg. Ezek a szerencsétlenek nem gyűjtöttek eddigi életük során kvázi semmit, ergo valahol a tetű, illetve féreg definíció között mozognak az értékskálán. Pont rájuk nincsen most szüksége Európának.

2015. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
57%

"Egy ember értékét az intellektusa, az általa élete során összegyűjtött ismeretanyag, illetve szellemi érték határozza meg."


Egy nagy fenét.


"ergo valahol a tetű, illetve féreg definíció között mozognak az értékskálán."


A tiéden. Amit "értékskálának" aligha definiálnék, inkább valami felsőbbrendűsködő nagyzolásnak. Nem szoktam ilyen sarkallatos véleménynek hangot adni, de ez nagyon kiverte a biztosítékot most. Rendkívüli tudatlanságra vall.


"Pont rájuk nincsen most szüksége Európának."


Ebben egyetértek, így, ebben a formában nincs jövőjük Európában. Jobb híján aljamunkát kaphatnak szerintem, akkora a kulturális különbség. De ettől még nem mondhatjuk, hogy rosszabb emberek, csak mert nem ismerjük őket.

2015. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
19%

"A tiéden. Amit "értékskálának" aligha definiálnék, inkább valami felsőbbrendűsködő nagyzolásnak. Nem szoktam ilyen sarkallatos véleménynek hangot adni, de ez nagyon kiverte a biztosítékot most. Rendkívüli tudatlanságra vall. "


Miért is? Mert választékosan, a központozás szabályait ismerve (amit tenmagadról nem mondhatsz el) adok hangot egy eléggé radikális, ámde teljesen józan véleménynek? Bizonyos intellektuális színvonalat megugorva e fönti vélemény mindenki nyelve hegyén ott van, csak éppen lehet, hogy nem tudják frappánsan megfogalmazni. Én képes vagyok erre, meg is tettem az imént. Logikai buktató nincsen az általam elmondottakban, addig, amíg ezer fő Nyugat-Európába beáramló menekültre egy fő felsőfokú végzettséggel rendelkező menekült jut, addig itt rájuk nincsen szükség.

2015. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 tetro ***** válasza:
39%

12.56

"Egy ember értékét az intellektusa"

az alapján amilyen alpári stílusban írsz, a te értékedet könnyű megállapítani :)

2015. aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
19%
Még rövidebben: csupán az általánosságban tapasztalható magyar közhangulatot tükrözi véleményem, migrációs vonatkozásban.
2015. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!