Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A főváros miért nem adta oda...

A főváros miért nem adta oda a kormánynak a Blaha Lujza teret a felújítása előtt? Orbán felépíthette volna a Nemzeti Színház replikáját is.

Figyelt kérdés
márc. 16. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
18%

Ami miatt Demszky és Harácsony MINDEN felújítást, rehabilitációt meg akart akadályozni, ami a főváros területén megtörtént: Nemzeti Múzeum kertje, Városliget, Budavár, Várbazár, stb.

Amihez hozzáfért végül (4-es metró; Blaha; Lánchíd, stb.), azt elsikkasztotta.

márc. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kormány már felépítette a Nemzeti Színházat magát.

Akkor Demszky volt az aktuális keresztbe fekvő minden projektnél ahogy most Karácsony csinálja. A Nemzeti Színház építése előtt is pont azt a hisztit csinálták végig Demszky vezetésével a balliberálisok mint amit mostanában minden egyes állami beruházásnál karácsony vezetésével.

Azt az egy teret se volt képes a fővárosi vezetés normálisan megcsinálni, de neked most se ezzel van bajod, hanem a kormánnyal ami meg rengeteg fejlesztett, épített Budapesten.

márc. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!