Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utazhatnak menekültek...

Miért utazhatnak menekültek pót- és helyjegy nélkül a magyar állampolgárok miért nem?

Figyelt kérdés
Felháborító hogy aki itt él, egyszer nem venne jegyet már kapná is a bírságot, ezek meg ingyen utaznak.
2015. aug. 11. 10:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
35%
Az a szomorú, hogy leszállítják őket Pesten, Győrben. Holott olyan kényelmesen át lehetne őket engedni a határon. Ebből is látszik, hogy a Fidesz egy kétszínű seggnyalója az EU-nak. Itthon előadják a nagy bevándorló ellenességet. Erre meg ugrálnak az EU füttyszavára, menekülttáborokat építenek mindenhová. Lassan már az egész ország egy nagy menekülttábor lesz.
2015. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

"Az a szomorú, hogy leszállítják őket Pesten, Győrben."


A szomoru az, hogy nem Belgradban, Kelebian szallitjak le oket.

2015. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
15%
13-as a hivatalos rettegő. Csak, hogy tudd, én már ebolás vagyok, tőlök, láttam a keletinél amint a hadképes férfiak menetelenek, és elkezdik a honfoglalást :D
2015. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Mégis ki a fene akarna ezeken a szottyos vonatokon utazni? Még ha fizetnének se!
2015. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
37%

"Az egyik válaszoló írta,hogy lebombázzák a házukat......stb.

És akkor mi van?????Hol érdekel engem,azért mert nekik gondjaik vannak,nekünk is legyenek???

Idehozzák a problémákat és a betegségeket.

De én ezt nem akarom ...... "


Hát a (z ostoba tini) hőbörgésedben pont benne van a válasz is. Ha te leszarod az ő problémájukat, akkor őket -meg bárkit- miért érdekelje az hogy téged mi zavar, meg te mit akarsz. Így is lehet élni, hogy leszarsz mindent, de akkor neked se legyenek igényeid hogy ki hova menjen, mennyiért utazzon, stbstb

2015. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%

nem utazhatnak.


errol ennyit, kerjuk a kovetkezo menekultes kerdest.

2015. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Éppen erről beszélek, hogy halvány gőzöd nincs honnan jöttek.Ha eldobják az iratokat, és az a tervük hogy egy jobb gazdaságú országba menjenek, előadnak egy történetet, és te benyalsz bármit. Persze biztos van akinek az országában háború van, de nem ennyi embernek amennyien jönnek. A nyugdíjasok megérdemlik az ingyenes utazást, ennyi igazán jár nekik.
2015. aug. 11. 16:22
 18/32 anonim ***** válasza:
67%

Te is benyalsz mindent, hiszen:


- nem mindegyik iratok nélkül érkezik

- nem utazhatnak általában ingyen, csak kis részük

- rengeteg koszovói van közöttük, akiknél nincs háború (eddig is jöttek, voltál már pékségekben Budapesten? 90%-ban koszovói albánok üzemeltetik őket)

2015. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Azért írtam a mondat elé, a ha szócskát. Itt utalt arra valaki, hogy mindegyik háborús országból jött, erre írtam, hogy nem tudhatja honnan jöttek. Mi magyarok sem utazhatunk jegy nélkül, mert olyan bírságot kapunk, hogy csak nézzünk. Pedig itt élünk, dolgozunk. Értem a logikát a menekültek bárhonnan jönnek nekik jár, akik itt élnek azoknak meg nem jár semmi.
2015. aug. 11. 16:47
 20/32 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem érted a logikát. Te minden nap igénybe vennéd, 10-20 évig. Ő max pár napig veszi igénybe amíg átutazik az országon. Nehéz felfogni a kettő közötti különbséget úgy látom.
2015. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!