Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » T e sem tudsz senkire se...

T e sem tudsz senkire se szavazni?

Figyelt kérdés

pedig én szívesen mennék, de mindegyik pártnak megvan a maga tettei, programja, nézetei amiktől elborzadok.

elsősorban a velem együtt érzők gondolata érdekel.


2010. márc. 8. 11:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"ajobbik nem jöhet szóba. Azok kész fasiszták. A fidesztől kiráz a hideg, soha nem tudnak semmit felmutatni, mindig csak szitkozódnak, meg olyanokat ígérgetnek, ami teljesen abszurd...ha valaki sokat ígér, az hazudik. az MSZP-re szoktam szavazni, de ez a mesterházy nem jön be. hát komolyan én sem tudom. az MDF meg.."


Ne haragudj, de ilyen politikai értékrenddel te inkább tényleg ne menj el szavazni. Utálom, hogy az ilyen zéró emberek (IS) döntenek az ország sorsáról. Szavazni elmenni és szavazni valakire nem szokás kérdése. Magadnak és a honfitársaidnak is tartozol a szavazással, amelyet megfelelő körültekintést és átértékelést követően tehetsz meg. Nem csak megszokásból, és nem csak azért, mert a miniszterelnök-jelölt pofája épp szimpatikus.

2010. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
2010. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

sajnos az emberek nem emlékeznek már, hogy a Fidesz alatt se volt jobb a helyzet mint most, amikor a Fidesz volt hatalmon alig várták hogy választások legyenek, és az MSZP-re szavazhassanak, most meg pont fordítva. Ennek is köszönhető, hogy így megerősödött a szélsőjobb Magyarországon, 15%-os támogatottsága van most a Jobbiknak, az MSZP-nek nem sokkal több, és a Fidesznek meg 60% felett. Nekem közülük egyik se szimpatikus, az LMP-t pedig nem is ismerem, az MDF pedig Bokros Lajos miatt nem szimpatikus, meg egyébként sem szeretném őket újra látni tűnjenek el úgy mint az SZDSZ. (LMP-nek és SZDSZ-nek is 1-2% csak a támogatottsága)

Szóval ilyen helyzetben tényleg nagyon nehéz szavazni.

2010. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Bocs, de a múlt heti TÁRKI felmérés szerint az LMP 6%-on áll.
2010. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!