Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » T e sem tudsz senkire se...

T e sem tudsz senkire se szavazni?

Figyelt kérdés

pedig én szívesen mennék, de mindegyik pártnak megvan a maga tettei, programja, nézetei amiktől elborzadok.

elsősorban a velem együtt érzők gondolata érdekel.


2010. márc. 8. 11:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

ma 12:07

Még mindig jobb választani a kevésbé rosszat,mint utána csak értetlenül állni,hogy semmit nem tettem azért,hogy jobb legyen.Így nincs is jogom panaszkodni később...

2010. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utlsóval. Van erőszakmentes alternatívája a jelenlegi korrupt elitnek.
2010. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

12:12:


[link]

2010. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mármint 12:13-al értek egyet :)
2010. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 baranyi kálmanné ***** válasza:
Én már egyiknek se, hiszek csak ígérgetni szeretnek.
2010. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyik pártra sem szavazol, mert egyik programjával sem tudsz megbékélni, de az egyik úgyis kormányra kerül, így célszerű elmenni szavazni, legalább arra a pártra, amelynek legalább minimálisan tetszik a programja, és tudod, hogy nem vernek át(értsd MSZP, SZDSZ).
2010. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
36%
Ugyanez a bajom. ajobbik nem jöhet szóba. Azok kész fasiszták. A fidesztől kiráz a hideg, soha nem tudnak semmit felmutatni, mindig csak szitkozódnak, meg olyanokat ígérgetnek, ami teljesen abszurd...ha valaki sokat ígér, az hazudik. az MSZP-re szoktam szavazni, de ez a mesterházy nem jön be. hát komolyan én sem tudom. az MDF meg.. hát, ott van Bokros, ő nem egy hülye ember, de a többi slepp... nem tudom. nincs jó döntés azt hiszem....
2010. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem csak ez a 4 párt van...
2010. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
de ez a 4 esélyes egyáltalán bejutni a parlamentbe...
2010. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
MSZP-re szoktál szavazni?! Úristen...Akkor te ne szidjad itt a Fideszt...
2010. márc. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!