Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » T e sem tudsz senkire se...

T e sem tudsz senkire se szavazni?

Figyelt kérdés

pedig én szívesen mennék, de mindegyik pártnak megvan a maga tettei, programja, nézetei amiktől elborzadok.

elsősorban a velem együtt érzők gondolata érdekel.


2010. márc. 8. 11:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok.Egyetlen pártban sem tudok bízni.
2010. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igy van ez..,én se nagyon tudok kire szavazni!Pedig a Jobbikban biztam,hogy az egy tisztességes párt,de aztán,már ott is derülnek ki dolgok,a Fidesz meg csak szájkaratézik.Még bizonytalan vagyok,hogy elmegyek-e egyáltalán szavazni:/
2010. márc. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
és az LMP?
2010. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én sem tudnék kire szavazni, ha csak a zsidesz és az emeszpé lenne.
2010. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
szó szerint így van
2010. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ha nem mentek el,akkor az a párt fog nyerni,és annak a terhét fogod nyögni amelyikre többen fognak szavazni..

Tudom,hogy 1 fecske nem csinál nyarat,de ha azok is elmennek akik eleve nem szoktak már nőhet az esélye ez egyik pártnak..Ilyenkor ha nem tudod kire szavazz akkor a kevésbé rosszabbra kell voksolni...

Bár soha nem értettem,hogyha valaki annyit nem tesz meg,hogy egy napon elmenjen szavazni(mert szavazással te döntesz),hogy milyen kormánya legyen az országnak,akkor utána ha rossz a rendszer miért sírnak??Hisz nem tettek lépést,nem szavaztak...

Csak érdekességképpen írom,de egyes országokban kötelező a szavazás(Ausztráliában pénzbírsággal büntetnek ha nem mész szavazni),hisz az állampolgárok érdeke az Ország kormányzása...

2010. márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
na de ha minden párt programjában van valami, amihez egyáltalán nem akarod a nevedet adni, amivel egyáltalán nem tudsz azonosulni, akkor melyikre szavazol? (és nem olyan kaliberű dolgok, hogy 10 vagy 12 %-kal emelnek, csökkentenek ezt azt, hanem elvi dolgok)
2010. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

ma 12:03 vagyok..

Ma kaptam,egy idézetet.Gr.Széchenyi István mondta majdnem 150 évvel ezelőtt..(akár most is mondhatta volna annyira találó)

'Minden nemzetnek olyan kormánya van aminőt érdemel.

Ha valami oknál fogva ostoba vagy komisz emberek ülnek egy bölcs és becsületes nép nyakára,akkor a nép azokat a silány fickókat minél hamarabb a pokol fenekére küldi.

De,ha egy hitvány kormány huzamosan megmarad a helyén,akkor bizonyos hogy a nemzetben van a hiba."

(Gr.Széchenyi István)

2010. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ritka az hogy bármelyik párt olxan programot tudjon írni amely mind Kovácd Józsikának mind Matusek Piroskának maradéktalanul megfelelne. Énis találok kivetnivalót abban a programban amire szavazok. Épp csak a többiben többet.
2010. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%
Kedves kérdező, akkor valószínűleg nem ismered még az LMP-t. Nézz körül az oldalukon ( [link] ) és mérlegelj. Számomra jelenleg ők az egyetlen értelmes alternatíva - talán te is "magadra találsz" bennük.
2010. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!