Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazol?

Kire szavazol?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 17:18
 71/127 anonim ***** válasza:
24%
ma 17:50 Te végre rátrafáltál!Tudod mennyit röhögtem magamban,hogy ugrottatok arra,hogy szoci vagyok:)) És még direkt rá is tettem egy lapáttal,különböző jelzőkkel:D Csak az agyatokat húztam és Ti "ráharaptatok" mint hal a műlégyre:D Bár mostmár az Isten se mossa le rólam,de tényleg nem vagyok szoci,annál inkább fideszes!! Bár tudom ez egy Jobbikosnak még mindig nem egy nagy örömhir...,de ez van!
2010. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/127 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj csak ide!Nagyon csunya dolog kiadni masnak magad mint ami vagy!Nem te lennel az elso fideszes aki mszp-snek adja ki magat.Egy Jobbikossal sem talakoztam viszont aki masnak adna ki magat.Egy Jobbikos meg viccbol sem vallal magara mas Partokat.Hat ime ilyen emberekbol gyulekezik a Fidesz.Te is csak egy bizonyitek vagy arra mifelek a Fideszesek.Ezt nezd vegeig kerlek!


http://www.youtube.com/watch?v=8w_Py-KcuLs&feature=player_em..

2010. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/127 anonim ***** válasza:
29%
Köszi megnéztem!Gondolom azért mutattad meg mert az a véleményed,hogy Mszp-Fidesz egy kutya,igaz? Mondjuk ez a titkositási trövény még kevés..,de majd ha 2011-ben a Fidesz nemmel szavaz a Jobbik földtörvény módositására,akko erőssen elgondolkozom,mert Orbán is mondta,hogy megvédik a magyar földeket!
2010. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/127 anonim ***** válasza:
63%
Persze.Mit mondjon?Ez meg csak a hazugsagok kezdete.A legnagyobb problema az hogy mire a fideszesek eszbe kapnak 1-2 ev mulva hogy megint at lettek b@szva addigra sok viz lefolyik a Dunan es sok politikus meggazdagszik meg es sokkal tobb ember szegenyedik el megjobban.Mindenesetre megkonnyebultem hogy nem mszp-s vagy.Azok hulyesegetol mar a hideg raz.
2010. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/127 anonim ***** válasza:
79%
Én azért még reménykedem,hogy Orbán nem fog hazudni,mint ugye tették a szocik..,mert ha nem áll ki a magyarokért és a földekért akkor egy életre elásta magát és a Fideszt is ahogy van!No majd meglátjuk,ez még a jövő zenéje.
2010. márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/127 anonim ***** válasza:
72%

Mi az hogy nem fog hazudni?Mar hazudott.Ezzel a nagy elszamoltatassal betettek magukat a porgobe.Egyszer azt mondja hogy lesz,aztan mar teketoriazik most meg kiderul...

Olvasd el a veget,nem csalas nem amitas.Mi ez ha nem hazudozas?Orban ugyanugy hazudik csak egy kicsit burkoltabb formaban mint az Mszp.

2010. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/127 anonim ***** válasza:
2010. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/127 anonim ***** válasza:
72%

"Mondjuk ez a titkositási trövény még kevés"


Ez keves neked hogy ezzel ellehetetlenitik az elszamoltatast?A Fidesz semmit sem er a szemembem de nolhetett volna egy apranyit ha ezt a dolgot leszavazzak.Nem tettek.Megalkuvo banda mint mindig.Na en ezzel befejeztem,szavazz akire akarsz.Te orszagod is, te bajod is.

2010. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/127 anonim ***** válasza:
63%

[link]


Csalók

2010. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/127 anonim ***** válasza:
28%
Ezt már láttam,de szöveg nélkül..,azt már a Jobbik vágta össze a videóval!Nah,mid1....
2010. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!