Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazol?

Kire szavazol?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 17:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/127 anonim ***** válasza:
24%

"Aruld mar el igy nevtelenul hogy mi/mik azok a dolgok ami ennyire megrogzott mszp imadova tett."


Az,hogy hatalmas erőt érzek az Mszpben és nagy a hátterük!Érzek bennük,küzdést,kitartást és ambiciót!Amit a többi pártban nem..,pusztán ezért vagyok Mszp-s:)

2010. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/127 anonim ***** válasza:
67%

Az,hogy hatalmas erőt érzek az Mszpben és nagy a hátterük!Érzek bennük,küzdést,kitartást és ambiciót!Amit a többi pártban nem..,pusztán ezért vagyok Mszp-s:)


Igazad van.Sajnos keptelen vagyok tovabb vitatkozni veled mert sajat magamat szegyenutem meg vele.Az ilyen szemellenzot hordo emberekkel nincs mit kezdeni.Szivbol remelem hogy bagyon keves ilyen ember van az orszagban mint te.Mszp lefizetesekkel es onerdekbol letezik meg,nem sokaig.

2010. márc. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/127 X. Maté ***** válasza:
24%
Lényeg, hogy a JOBBIKosok jobbnak, felsőbbrendűnek, okosabbnak, szebbnek tartják magukat. És a kuruc infósat is én írtam, mivel linkelgettek fórumokat, ahol a kurucinfót mint hiteles forrást említették meg... Pffff! Na ez a szánalom!
2010. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/127 anonim ***** válasza:
63%

"Lényeg, hogy a JOBBIKosok jobbnak, felsőbbrendűnek, okosabbnak, szebbnek tartják magukat. "


te súlyos kisebbségi komplexusban szenvedsz... :D

annyira imádom az ilyen embereket :-)

és jó érzéssel tölt el hogy én nem ilyen vagyok

meg kell látni az élet apróbb örömeit is :')

2010. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/127 A kérdező kommentje:
A kérdésemre válaszoljatok.
2010. márc. 8. 16:39
 66/127 anonim ***** válasza:
8%

"Szivbol remelem hogy bagyon keves ilyen ember van az orszagban mint te." Szivrohamot kapnál,ha tudnád hány ugyanilyen értékrenddel rendelkező ember létezik mint Én:)

Hogy Mesterházyt idézzem:"Többen vagyunk,mint azt sokan gondolják" Szóval még ne igyál előre a medve akarom mondani Jobbik bőrére:)

2010. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/127 anonim ***** válasza:
68%

te utolsó én nem lennék ilyen büszke magamra a helyedbe


de milyen jó hogy nem vagyok a helyedbe ugye :')

2010. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/127 anonim ***** válasza:
14%
Én nem tudhatom,hogy neked jó-e?! De én büszke és magabiztos szoci vagyok:)) Te mi vagy?
2010. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/127 anonim ***** válasza:
73%

Én nem tudhatom,hogy neked jó-e?! De én büszke és magabiztos szoci vagyok:)) Te mi vagy?


Nagyon remélem, hogy csak viccből írod, amit írsz. Rendben van, húzod az agyunkat.... De remélem, nem gondolod komolyan... Vagy igen, akkor állatkertben kellene mutogatni téged, vagy múzeumban, hogy ilyen is volt:" Gyerekek, nézzétek, itt egy igazi szoci! Ők meg mondanák: ilyen ember is van?"

Ez a véleményem rólad, meg a libásról, meg az el lehet menni- ről.Hányinger- keltő vagy utálom a fajtád.

29 évesen hogy lehet ennyire kevés eszed? Gyerekkorodban kínoztak? Tudod mit tennék veled? Kitennélek az utcára, és elkiabálnám magam, hogy te szoci vagy, miattad, vették el rengeteg ember munkáját, ingatlanát, életét.Aztán rájuk bíznám, hogy mit tesznek. Szánalmas vagy.

2010. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/127 A kérdező kommentje:
Figylejetek én ezt nem zért hoztam létre hogy vitatkozunk nekünk magyaroknak az a fontos hogy összetartsunk mert akkor annyi az országnak ha már pénzünk nincs akkor ez legyen meg mindegyik egy köcsög de nekünk ki kell választani mejik nem köcsög de 4 év múlva apa is indul lehet hogy semmi esélye nem lessz de megpróbálta és én mellete fogok állni gatyába kell valakinek rázni az országot és az nem az MPSZP NEM A JOBBIK DE MÉG A FIDESZ SE LESSZ EGGYIK SE ezek mind raboltak és mindenkinek jó szavazást kívánom hogy arra szavazzatok aki megérdemli apu a fideszre szavaz
2010. márc. 8. 19:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!