Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazol?

Kire szavazol?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 17:18
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/127 anonim ***** válasza:
83%
Hogyan?Eroteljesebben fogsz kampanyolni az Mszp-nek?:D
2010. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/127 anonim ***** válasza:
16%
"Hogyan?Eroteljesebben fogsz kampanyolni az Mszp-nek?:D" Nem tudom nekem szólt-e a kérdés,de én bármit megtennék az Mszpnek!Utóbbi időben lejártam a lábam a kopogtató cédulák begyűjtéséért például:)
2010. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/127 anonim ***** válasza:
81%

Igen neked szolt.Es mennyit sikerult osszeszedni?2-3-at.

Mindent megtennek az mszp-nek.Ennyire mar nem lehetsz idiota,de tenyleg.Ne jarasd mar le magad ennyire.Mostmar kezdelek sajnalni.En Jobbikos vagyok de nem tennek meg mindent...a tamogatott Partomnak.Ha arra kernenek teged hogy szurd ki a Jobbikosok szemet akkor megtenned?Ne legyel mar ennyire naiv.Szerintem ne kampanyolj itt az oldalon mert nagyon ciki ez es pont az ellenkezojet ered el vele.

2010. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/127 anonim ***** válasza:
78%

És mondd, mszp-s barátom, hány éves vagy, 86?

Ha fiatalabb, akkor nem tudom, mi vitt rá, hogy ilyen hülye legyél. Iktasd törvénybe a személyed lehülyézésének tiltását.Kapjon 3 évet, aki téged lehülyéz, te hülye.

2010. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/127 anonim ***** válasza:
81%
De ha mar igy osszeboronalodtunk a vegere.Aruld mar el igy nevtelenul hogy mi/mik azok a dolgok ami ennyire megrogzott mszp imadova tett.Kivancsisagbol kerdem,mert valojaban nekem meg sosem volt szerencsem igazi mszp-shez.
2010. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/127 anonim ***** válasza:
77%

úram atyám nem szégyenled magad? MSZP??

hogy tudsz a családod szemébe nézni?:O

2010. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/127 anonim ***** válasza:
80%

Gyerekek azert ez nem semmi.Lehet be fogom kuldeni valamelyik ujsagnak.


Lehulyeztek az Mszp-st az meg utana azt mondja hogy vigyazz a szadra mert megjarod,barmit megtennek az Mszp-nek.Ez az ember szerintem kozveszelyes.A legkissebb vicc nelkul mondom hogy ennek egy erosebb elmekivizsgalasra lenne szugsege.

2010. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/127 anonim ***** válasza:
60%
Fidesz-KDNP
2010. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/127 anonim ***** válasza:
75%
Jobbik
2010. márc. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/127 anonim ***** válasza:
20%

"A legkissebb vicc nelkul mondom hogy ennek egy erosebb elmekivizsgalasra lenne szugsege."


Nekem nem max. nektek szélsőjobboskáim..! Egyébként köszönöm,a kopogtatócédulák akármilyen meglepő,nagyon sokat sikerült szereznem!És egyébként 29 éves tetterős Mszp szavazó vagyok!Kicsit elborzaszt,hogy Ti mennyire

szélsőségesek vagytok..,ha valaki szoci azt már rögtön le kell hurrogni,és elküldeni melegebb éghajlatra:/Semmivel nem vagyok rosszabb mint Ti,sőőt!Nah,szép napot!Éljen az Mszp,utánam srácok!!

2010. márc. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!