Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Átmosták az agyukat, nem...

Átmosták az agyukat, nem rémisztő hogy a fiatalok ezt komolyan veszik?

2010. márc. 7. 00:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Minden fiatal radikális, hiszen a változásokat mind azonnal akarja. Ez a korukból adódik, és a legtöbb kinövi, mire eléri a 25-30 éves kort. A tizenévesek mindig változást akarnak, és mindig mindent máshogy akarnak csinálni, mint az őket megelőző generáció, hiszen az a dolguk, hogy lázadjanak. Nem kell ettől pánikba esni.


A mai tizenéves szabadságharcos nethuszárok java pár év múlva demokratikusan gondolkodó átlagpolgárrá válik majd, és csupa haszon, hogy azért a hazaszeretetet talán nem felejtik majd el teljesen. De akkor már nem fog beleférni a gyűlölködés, meg a rasszizmus a világképükbe, mert addigra maguk is megtapasztalják majd, hogy a világon nem csak fekete és fehér szín létezik.


Az én időmben úgy volt divat a tizenévesek körében az állatvédelem, meg a megszállott antifasizmus, mint a maiaknak a radikalizmus. Mondjuk úgy, majd kinövik.

2010. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Minden fiatal radikális, hiszen a változásokat mind azonnal akarja. Ez a korukból adódik, és a legtöbb kinövi, mire eléri a 25-30 éves kort."


te ne beszélj más nevébe oké?

fiataltól az idősekig sok jobbikos van szóval ne filozofálj mert nem áll jól...

és csak a magad nevébe írj

2010. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
53%

17:16:


Bájos vagy, de amiről beszélek, az pszichológia, létező, bizonyított dolog. Ahogy te, a lázadó fiatal lereagálsz engem, az is engem igazol. :)


Tudom, hogy szerinted te jobban tudsz mindent, de hidd el, nem haragszom rád ezért. Viszont ha még 30 évesen is Jobbikos leszel, javaslom, fordulj pszichológushoz, mert valószínűleg súlyos önértékelési gondjaid lehetnek. :)


A sok elcs*szett egzisztenciáról most inkább nem beszélnék, akik soha életükben nem értek el semmit a saját erejükből, és a nyomorult életükért mindig másokat hibáztatnak majd, mert gyávák beismerni a saját felelősségüket. Ők a Jobbik felnőttkorú szavazói, és szellemi színvonalban éppen súrolják a Mónika-show szintjét...

2010. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

16:30-as!


Azért azon gondolkozz el, hogy mire az én generációm felnő, addigra Magyarország lakosságának 30%-a cigány lesz. Lehet hogy mégse növünk ki a Jobbikból?


És ez most nem "cigányozás" akart lenni csak megemlítettem..

2010. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!