Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Átmosták az agyukat, nem...

Átmosták az agyukat, nem rémisztő hogy a fiatalok ezt komolyan veszik?

2010. márc. 7. 00:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
62%
Az a rémisztő, hogy ezt az idősek komolyan veszik.
2010. márc. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
51%

Igazad van, kérdező!

Én fiatal vagyok, de az megnyugtat: a baráti társaságomban nincsenek jobbikosok. Igaz, hogy nyomulnak a neten, és hogy itt tobzódnak a gyakorikérdéseken, de ne írd le úgy általában a fiatalokat: körülbelül 50 közelebbi ismerősöm mind elítéli a Jobbikot, és ha lesz valamilyen ellen-demonstráció, vagy bármilyen ellenreakció, akkor az elsők leszünk a sorban.

Egyébként Pécsett vagyok bölcsész, és az egyetemi fiatalság köreiből egy jobbikost sem ismerek...

2010. márc. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%

Elozo hozzaszolonak.

Elitelitek a Jobbikot?

Miert az MSZNP-t nem itelitek el meg az SZDSZ-t? Szerintem mindenki azt csinal, amit akar. Sokan ugy itelik el a Jobbikot, hogy fogalmuk sincs rola, hogy az mi fan terem, es csak tv2 meg a retek klub alapjan hoznak mindenrol iteletet.

Eleg furcsa szamomra, hogy egy "bolcsesz hallgato" elitel egy partot, ami alulrol szervezodik es a nemzet immunrendszerekent mukodik valaszt adva a kaoszra.

2010. márc. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
30%

Valóban átmosta a Jobbik az agyukat! A legnagyobb tévedésük,amikor azt hiszik,hogy az ellenzőket a TV2 és a többi párt befolyásolja a véleményükben. Aki egy kicsit is ért a gazdasághoz,ismeri a történelmet,és tud reálisan gondolkodni,mint a bölcsészek,az tudja,hogy a Jobbik programja,ha megvalósulna: tönkre menne a magyar gazdaság,és visszajönne a Rákosi-rendszer! Államosítás,koncepciós perek stb.

Ezt a véleményemet és sok ismerősöm véleményét is a Jobbik programja,Vona és Morvai beszédei,és ezen a fórumon naponta olvasható linkek alapján alakítottam ki.

Nem vagyok sem MSZP-s,sem Fideszes,és egyik pártnak sem a híve,de nem szeretnék egy totális diktatúrában élni.

2010. márc. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%

Szeretem a hazámat, de esküszöm elköltözök inkább romániába, mert egyre több birka ember van itt. Mindenki mondja, hogy a jobbik átmosta az emberek agyát... Nem veszitek észre, hogy a ti agyatok átmosva? Favorizáltok egy szar tolvaj bandát? Tönkre vágták a hazátok és ezt nem veszitek észre? Ha nyomorban akartok élni pár év múlva éljetek, de ne itt. A jobbiknak is legalább egy esélyt kellene adni, hogy megmutassa mit tud. De hiába pofázok naphosszat amikor pl a nyugdíjasok 3/4-e pár ezer ftért leszarja a fiatalságot...

Szebb jövőt!

2010. márc. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
62%

.

.

.

.


Nagyon is helyes, hogy az ország elindult a változás, a szebb jövő felé!


Ezt vártuk 20 éve!


Hajrá JOBBIK, Magyarország a magyaroké!


.

.

.

.

2010. márc. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
81%

"Átmosták az agyukat, nem rémisztő hogy a fiatalok ezt komolyan veszik?"


igen a te agyadat átmosták! ekkora szánalom kérdést... de amit belinkeltél az se különb...


na győzzön a Jobbik


szebb jövőt!!!!!!!

2010. márc. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
35%
Mit mostak át?Az agyukat?Ne viccel mán'!Had írjanak,ezért járunk sokan ide fel,hogy olvassunk,tapasztaljunk,lássunk,értsük a másik agyában végbemenő folyamatot(nem nevezném gondolkodásnak inkább)aztán ezt mérlegelve láthassuk az alternatívát:)))
2010. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem jobban mint a maszop a sok nyugdíjasnak...
2010. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A minap láttam egy lényegretörő és elég érdekes videót:

http://www.youtube.com/watch?v=ltOLQCY36co&feature=related

És az a durva hogy tényleg igaz, minden egyes szava...

Szebb Jövőt!

2010. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!