Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen lenne szerinted az...

Milyen lenne szerinted az ideális bevándórláspolitika?

Figyelt kérdés

Szerintem a Fideszé egész jó. Az ország a magyaroké és nem kérünk semmilyen bevándórlókból, már a mieinkket sem tudjuk eltartani segélyekkel stb


Kiváló ötlet a kerítés és harcolni a jogainkért európába


2015. júl. 23. 19:43
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Az EU terve szerint 2 000 menekültről kéne gondoskodnunk. Ez messze nem egy vállalhatatlan szám, főleg hogy a délszláv háborúk idején volt az 60 000 is, és már most is mintegy 3 000 menekült van nálunk elszállásolva.


Hiába mantrázza ezt a politika, a menekültstátuszért folyamodók túlnyomó többsége nem "gazdasági" menekült, hanem háborúk elől menekülő ember.


Itt egyszerűen csak arról van szó, hogy a kormány keresett magának egy védekezni képtelen közösséget, és azt rugdossa röhögve.


Az egy érdekesebb kérdés, hogy mennyire a mi hibánk az egész szituáció, lehet róla vitatkozni. Nyilván nem mi voltunk az értelmi szerzők, de NATO-tagként részt vettünk pl. az Afganisztán elleni kampányban, és hát mivel egy szövetség részei vagyunk, a tettük következménye a mi sarunk is szerintem.

2015. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

"Uccsó válaszolónak: Idefigyelj okostóni, elég nagy különbség van az európai délszlávok és a muzulmán vallású, sharia alatt nevelkedett arabok/négerek között. És utóbbiak nem hatvanezren vannak, sőt... És eszük ágában sincs hazamenni."


Értem, tehát akkor a probléma végülis nem az, amit itt mindenhol mondanak, hogy el kell őket tartani, ami nagyon drága, nem bírja el a magyar szoc rendszer stb, hanem a vallásukkal, a bőrszínükkel van bajod. Hát ezt inkább nem minősíteném. Kívánom, hogy ne kelljen menekülnöd.

Én úgy vagyok vele, hogy 60ezer menekült, az 60 ezer menekült...és legyen akármilyen, gondoskodni kell róla, bőrszíntől, vallástól függetlenül... Ez régen nem volt probléma (megjegyzem akkor mi is nehezebb helyzetben voltunk)... ma meg az állítólag dübörgő gazdaságunkban meg igen..

2015. júl. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Na, akkor elmagyarázom, hogy te is megértsd.


Mint már írtam, nagyon nagy különbség van az európai és az arab, a keresztény és a muzulmán közt. Előbbi békésen is képes rendezni az ügyeit, van az országainak normális jogrendszere és legfőképpen ódzkodik a vallási fundamentalizmustól. Utóbbiak megköveznek egy nőt, ha nem hord csadort, a különböző szektáik ölik egymást, terrorcselekményeket követnek el.

Nálunk Debrecenben is randalíroztak. Miért? Két szarjankó muszlim gennygombóc elkezdett a drága vallásukon veszekedni a menekülttáborban, az egyik majom végül földhöz vágta a koránt, ebből balhé lett. Olyan balhé, hogy botokkal meg csövekkel felfegyverkezve kitörtek a táborból, és rátámadtak az utcán az autósokra. Azokra, akik nem piszkálták őket, és az adóforintjaikból eltartják a díszes társaságot. Csoda, hogy nem sérült meg egy ember sem. Szegény ártatlan menekültek... Vágta volna az összeset agyon egy jenki drón.

2015. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

A magyar hatóságok döntenek, hogy ki jöhet, ki nem.

A döntéshez kapcsolódnia kell, a személyi azonosításnak melynek teljes körűnek kell lennie.

A döntéshozó személyi adatait csatolni kell a döntéshez. Döntése élete végéig kíséri. Bármikor elővehető.


Másrészt: műszaki határzár, taposó akna, fegyverhasználat.

Elfogottak bebörtönzése. kényszermunka. Az elfogottak kötelesek fedezni ellátásuk költségeit. Adósság esetén le kell dolgozni a költségeket a szabadulás feltétele.

2016. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!