Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen lenne szerinted az...

Milyen lenne szerinted az ideális bevándórláspolitika?

Figyelt kérdés

Szerintem a Fideszé egész jó. Az ország a magyaroké és nem kérünk semmilyen bevándórlókból, már a mieinkket sem tudjuk eltartani segélyekkel stb


Kiváló ötlet a kerítés és harcolni a jogainkért európába


2015. júl. 23. 19:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
20%
Már nem azért öreg, de azt a xar kerítéseteket simán át lehet vagdosni csípőfogóval.
2015. júl. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Még nem értek a menekültek olaszországba, így én is tudok nyilatkozni, hogy nem az én problémám. Nyilatkoznak magyarországról, közben nem az ő dolguk.
2015. júl. 23. 20:18
 13/34 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem olyan, hogy csak a hasonló kultúrájú országokból engedünk be bevándorlókat.

Vagy olyan eltérő kultúrájú országokból, ahol elég fejlettek az emberek, például Japán, Dél-Korea, Hongkong.

2015. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

"Már nem azért öreg, de azt a xar kerítéseteket simán át lehet vagdosni csípőfogóval.


1m mélyen lesz beton vagy vas és 3m magasan és afölött lesz még keírtés is. Izraelben sem tudják lecsípőfogózni az ISIS-ek

2015. júl. 23. 20:21
 15/34 A kérdező kommentje:
Kevés finn bevándórló van...
2015. júl. 23. 20:21
 16/34 anonim ***** válasza:
29%

"Izraelben sem tudják lecsípőfogózni az ISIS-ek"


Egyszerűen fantasztikus, hogy Magyarországon mennyire fogalmuk sincs semmiről az embereknek, de ennek ellenére akkora önbizalommal hangoztatják a baromságaikat, mintha polihisztorok lennének.

2015. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
19%
Először is maximalizálnám a bevándorlók arányát az országban, ez 1% lenne. Ez kb 100.000 külföldit jelentene akik a keresztény afrikai vagy távol-keleti országokból jöhetnének be, de persze nem akárki csak olyan akinek olyan szakmája vagy tudása van ami itt ritkaságnak számít így hozzá tud tenni az ország fejlődéséhez. Muszlimok bevándorlását megtiltanám, még egyetemre vagy befektetni se jöhetnének. A muszlimok még turistaként is szigorú rendőri őrizet mellett jöhetnének.
2015. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%

"Még nem értek a menekültek olaszországba, így én is tudok nyilatkozni, hogy nem az én problémám. Nyilatkoznak magyarországról, közben nem az ő dolguk."


ÚRISTEN EMBER, most nagyon durván beégetted magad :D

mi az, hogy MÉG NEM ÉRTEK menekültek Olaszországba??? :DDDD ott évtizedek óta nagyon komoly bevándorlás zajlik, észak-afrikából jönnek hajókon, százezrek évente. méghogy még nem értek oda :DDD sírok rajtad koma. pontosan megmutattad, hogy milyen emberekre szabták a fideszes plakátkampányt. bepalizható vagy :(

2015. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

A bevándorláspolitikánk eddig szigorú volt: azok kaptak tartózkodási engedélyt, akiknek volt itt munkájuk vagy családegyesítés céljából költöztek ide. Pont a Fidesz lazított ezen, amikor bevezette a letelepedési kötvényt.


Tegyük hozzá, hogy ezeknek a bevándolróknak a nagy része határontúli magyar, csak pár tízezer ázsiai, afrikai, amerikai van, tehát kultúridegennek se nagyon lehet nevezni a nagy részüket.


Tájékoztatásul: a bevándorlók semmyilen segélyben vagy juttatásban nem részesülnek.

2015. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Vissaz kéne menni a 2012-es szabályokhoz: bezárni mindet, kiutasítani 99.8%-ukat.
2015. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!