Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erősebb a kérdésem relációja...

Erősebb a kérdésem relációja a társadalompolitikához, mint a napi kérdésekhez, de szerintetek mi egy nő ideális szerepe a világban?

Figyelt kérdés

Mivel a mélyen tisztelt Gyakorikérdések populációja eléggé diverzifikált, biztosra veszem, hogy e tekintetben is pankráció-szintű hangulat is kialakulhat.



Nem vagyok sem korcs, sem libsi, sem náci, sem komcsi, sem szoci, sem kokárdás komcsi, sem vérnarancs, sem maszopos, sem együgyűs...Egy nő vagyok.



2015. ápr. 28. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
itt vannak nők? :O
2015. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs "ideális" szerep. Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, feltéve, hogy nem árt másoknak.
2015. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem vettem észre, hogy Kancsíta-féleség lennék, meg hát aztán alulra se növesztettem rudat,szóval igen;)
2015. ápr. 28. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem elsősorban az, hogy a család része legyen és a férfival együtt neveljenek gyerekeket.

Egy nőnek gyereket szülni az országának, főleg ebben a rossz demográfiai helyzetben nagyon fontos.A férfinak pedig mindenben támogatnia kell a feleségét.


A mi családunk úgy néz ki, hogy 4-en vagyunk testvérek, de édesanyámnak elég szép karrierje van, ügyvezető egy cégnél.


Szóval a család és a karrier összeférhet, nem kell feltétlenül szuperanyunka lenni hozzá.


Olyan nővel, akinek a karrierjén meg a szexen, plázáson kívül semmi nem számít, nem akar gyerekeket, családot, olyannal hosszú távú kapcsolatba sohasem bonyolódnék.


Ezért le leszek pontozva, de nem szeretem az emancipált nőket, illetve a feminizmust.

Én szeretem, ha kihúzhatom nekik a széket, ha előreengedhetem őket....stb

Egy nő ne akarjon férfivá változni, ne követeljen magának férfias tulajdonságokat, mint a feministák.

2015. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a gavallérokat igencsak erősen jellemző tulajdonságok, mint az illem helyes gyakorlása- legyen ez a már említett ajtóban való előreengedés vagy szék kihúzása- kedves gesztusnak számít, Én feminista (NEM NŐSOVINISZTA) létemre megbecsülöm e dolgot, és pozitívan könyvelem el.
2015. ápr. 28. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!