Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttátok, mi van a Nyugatinál?...

Láttátok, mi van a Nyugatinál? Úgy tűnik, ideértek a menekültek.

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit bántani sem előitéleresnek tűnni,, de olyan emerekkel van tele Nyugati, akiktől én fényes nappal is félek. Nemhogy este.. Ma elugrottam jegyet venni, és csak néztem. Múlt héten még nem volt ilyen a helyzet arrafelé.


Aki nem tart ettől az egésztől, az járt mostanában pályaudvarok közelében?



2015. júl. 20. 01:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok, aa kérdező vagyok.

Köszi a válaszokat. Meg vagyok lepve (pozitívan), hogy milyen kedves és normális válaszokat kaptam:-)

Kicsit gondolkodtam én is a dolgon, és valóban lehet, hogy csak szokatlan.

Ne értsetek félre, engem sem béntottak. De ösztönüsen éreztem úgy, hogy ha 30-40 (zömében) férfi ül a pályaudvar lépcsőjén, és unatkozik, plána ha máshogy néz ki mint a magyarok, és ezért hamar céltáblák lesznek, abból előbb-utóbb balhé lesz. Ne legyen igazam.... de félek, hogy előbb utóbb baj lesz. De mndegyv. Változtatni én nem tudok rajta érdemben, max este nem megyek arra.

Még regyszer köszi a válaszokat!

2015. júl. 21. 01:15
 12/12 anonim ***** válasza:
34%

Természetesen nem lehet kizárni, hogy egyszer-kétszer valamikor, valahol balhé lesz, de azért reméljük a legjobbakat... :)


Kicsit kapcsolódva a témához megosztom a mai "élményeimet":

1. A Nyugati egyik büféje előtt 5 sötét bőrű (nem afrikai, de láthatóan nem európai) férfi tök nyugodtan ült, evett, nézelődött. Megintcsak szokatlannak mondanám, nem ijesztőnek, akár menekültek voltak, akár nem.

2. A Deák térnél valakik tüntettek, le volt zárva az út, gyalog sem lehetett átmenni ott a zebrán. A sípolás, kiabálás nem volt félelmetes, csak bosszantó.

3. A Király utca elején két szakadt, láthatóan alkoholos befolyásoltságú személy társalgott egymással (magyarok), mellettük egy harmadik, egy nem is kis méretű kalapácsot (!) lóbált (nem csak úgy tartott) a kezében. Na, ott egy pillanatra megállt bennem az ütő, és igyekeztem minél gyorsabban messzire kerülni tőlük.

4. A Klauzál téren az egyik padon egy valószínűleg hajléktalan nő tanyázott, kb. öt nagy szatyorral, és legalább öt méterre bűzlött. Veszélytelen (remélhetőleg), csak kellemetlen.

5. A Teréz körúton a padokon jónéhány alkoholista/csöves csücsükélt, de legalább csendben.

Szóval úgy összességében ismét arra jutottam, hogy nem mászkálok éjszaka ezeken a helyeken, fényes nappal is épp eléggé felmegy az adrenalinszintem. :D

2015. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!