Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kecskeméten is lesznek menekül...

Kecskeméten is lesznek menekültek?

Figyelt kérdés
Egyelőre nem láttam őket, de a tévébe mondták hogy valamelyik közeli városban már 1000-ren vannak egy táborban, és sokan nyilatkoztak hogy félnek, mert bandásan balhéznak! Kecskemétre remélem nem jönnek! Legalábbis ezek a balhés haszonleső félék.

2015. júl. 7. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell aggódni! Hiszen fogorvosok egytől egyig. Csupán a fideszesek nem akarnak fogatmosni!
2015. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért mert a 100 000-ből pont azt a 2 fogorvost mtatták ? :D Am inkább a kérdésre!
2015. júl. 7. 21:20
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

RETTEGJÉL, JÖNNEK A MENEKÜLTEK!!!444444 :D


franciaországban már kifosztottak kamionokat, amit mondanom sem kell, hogy fehér, európai emberek soha nem tennének. SŐT! mindenki tudja, hogy csak a bevándorlók bűnöznek. fehér ember soha nem is követ el semmit...

2015. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Remélem még jönnek jó sokan hozzánk is! Végre mi is felzárkózunk nyugathoz! Olyan izgalmas, alig várom hogy eltűnjön az európai őslakosság! Peace & love gendsters! May we meet at the pride!
2015. júl. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze azért gondolom majd nem nekem, rózsadombi lgbt -nek kell eltartanom őket. A pénzemből már egy garast sem adnék. Majd az adófizetők megfizetik az eltartást!
2015. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy félek, hanem hogy félNEK és hadd döntsem már el én hogy kit látnék szívesen a szülővárosomban, a családom, szeretteim környezetében, meg hogy mit érzek, még ha aknákat rakok a házam köré, sincs beleszólásod, fogadd be őket, ne csak a pofád járjon hogy el kell őket fogadni, és befogadni, mert hogyha a kapud előtt járkálnának, meg egy csomó ilyen banda állná el az utadat te sem örülsz biztos!
2015. júl. 8. 12:28
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

most már tuti, hogy te másik bolygón éldegélsz.


"hadd döntsem már el én hogy kit látnék szívesen a szülővárosomban"

ez kapásból baromság, mikor döntheted el, hogy kit látnál szívesen a szülővárosodban? :D


"még ha aknákat rakok a házam köré, sincs beleszólásod"

a rendőrségnek volna


"egy csomó ilyen banda állná el az utadat te sem örülsz biztos"

állta már az el az én utam egy rakás cigány meg skinhead banda is, akkor mégse sipítoztál mint egy fürdős qrva.

2015. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen én döntöm el, inkább te vagy a hülye, nem azt mondtam hogy én döntöm el kijön ide, hanem hogy kit látok szívesen ami más! Am jó nagy kolbászuk lehet a menekülteknek, vagy nagy tárcájuk a balosoknak!
2015. júl. 8. 21:57
 9/10 Andris69 válasza:
Reméljük, hogy nem! Van gond így is elég!
2015. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Majd felgyújtjuk a táborukat mint a svédek.

Ja várj nem... a magyarok csak panaszkodni és sírni tudnak, tenni azt semmit.

2015. dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!