Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttátok, mi van a Nyugatinál?...

Láttátok, mi van a Nyugatinál? Úgy tűnik, ideértek a menekültek.

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit bántani sem előitéleresnek tűnni,, de olyan emerekkel van tele Nyugati, akiktől én fényes nappal is félek. Nemhogy este.. Ma elugrottam jegyet venni, és csak néztem. Múlt héten még nem volt ilyen a helyzet arrafelé.


Aki nem tart ettől az egésztől, az járt mostanában pályaudvarok közelében?



2015. júl. 20. 01:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem a menekültektől kellene parázni hanem azoktól akik elől menekülnek... Kicsit szűklátokörű ez az egész menekülthelyzet kezelés most az egész EUban, pláne itthon..
2015. júl. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Logika sem erősség ahogy látom:


Akik elől menekülnek azok nem itt vannak és nem is akarnak ide jönni.


Másrészt meg a menekültek randaliroznak és teszik amit, innentől kezdve meg nehogy már az legyen, hogy nyugaról fütyörésznek nekünk a menekültek kapcsán, ha akarják fogadják őket tárt karokkal a németek, svédek stb...

2015. júl. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem olyan vészes a nyugati. A mi hős vasutasaink mindent megtesznek, hogy ne jussanak fel a menekülttáborokba tartó vonatokra. Ha megis akkor Kőbányán leteszik a vonatról. A saját szememmel láttam.
2015. júl. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Én is félek a pályaudvarok környékén, de nem csak a bevándorlók miatt hanem a cigányok miatt is.
2015. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Duenna ***** válasza:
46%

Akit valóban érdekel, hogy a menekültek hogyan és miért menekülnek, és mi ennek a következménye, az hallgassa végig az alábbi beszélgetést, nagyon tanulságos:

[link]

[link]

2015. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

#2

IS 5 éves terv:

[link]


Illetve a multkor is lekapcsolatk egy letelepdni készülő terrorista sejtet hazánkban ami a nuygati támadások kiindulópontja lett volna..

2015. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

"Úgy tűnik, ideértek a menekültek."

Jó reggelt, ez már jó ideje tart, a Keletinél már hónapok óta vannak menekültek.


Amúgy meg nem csinálnak semmit, békés emberek.

2015. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

na és megtámadtak? kértek tőled pénzt esetleg?

én kb. 2 hete éjszakáztam a nyugati előtt egy koncert után a reggeli vonatomra várva...na szerinted ki csinált botrányt? egy részeg cigány csöves...belekötött a buszmegállóban lévő nőkbe, ordítozott, kiszaladt az autó elé stb.

szegedi vagyok. itt is tele van a pályaudvar, mégsem ért még semmilyen atrocitás.

én nem védem őket, de ha velem szarul bánnak, én is úgy viselkedek az emberrel, ahogy...ergó ha te ellenszenves vagy, lehet hamarabb beléd köt akárki...nem kell ehhez bevándorlónak lennie. kivételek persze biztos, hogy vannak köztük, de most nehogy már a tömegtől szarj be...

2015. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

Legutóbb a múlt hét elején jártam a Nyugatinál, előtte már elég régen, de egy időben rendszeresen arra vezetett az utam. Nem szeretem azt a környéket, rengeteg csavargó, hajléktalan, alkoholista, züllött alak lézeng arra mindig (döntő többségében fehér bőrűek ám...) Ez már önmagában is "félelmetes"; általában messziről elkerülöm őket, ha tehetem, így csak ritkán próbáltak levenni valamivel.


Ami most más volt, az valóban a menekültek látványa (persze nem volt rájuk írva, hogy ők azok, csak úgy gondoltam), több csoportban ültek/álltak, férfiak, nők, gyerekek, nem túl sokan. Elsőre nekem is kicsit ijesztőnek tűnt az egész, de valószínűleg csak azért, mert SZOKATLAN. Közvetlenül mellettük mentem el, nem balhéztak, nem ordibáltak, nem lejmoltak, nem is próbáltak megszólítani, nem volt semmi gond.

Amúgy délután volt, estéről nem tudok nyilatkozni.

(Éjszaka mindig is utáltam végigmenni a körúton arrafelé, hihetetlen, hogy mennyi "rossz arcú" és/vagy részeg flangál ott.)


Szóval szerintem csak szokatlan a helyzet, az eddigieket már "megszoktuk". (Az aluljáróban évek óta "tanyázó" prostikkal és stricikkel együtt, akiket pedig szintén nem mondanék veszélytelennek...)

2015. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Péntek éjjel, buli után együtt giroszoztam szíriai menekültekkel a nyugati aluljáróban. Nem akartak kirabolni, megenni, elpusztítani. Elbeszélgettünk, aztán hazajöttem.
2015. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!