Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van kevesebb nő a...

Miért van kevesebb nő a menekültek között, mint férfi?

Figyelt kérdés
Sokkal-sokkal kevesebb.
2015. júl. 15. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert a férfiak általában fizikailag jobbak, mint a nők, jobban bírják a gyűrődést.
2015. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
A nőket adják el hogy legyen pénzük.
2015. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Azért mert ezek nem menekültek hanem az ISIS előörsei menekülteknek álcázva. Ezek háborúzni és pusztítani jönnek semmi másért. Minden 10 menekültből csak 2 nő vagy gyerek, szerintem ez árulkodik valamiről..

És nem kell a hímsiviniszta duma hogy a nők gyengébbek stb, nem gyengébbek a nők egyszerűen az iszlámban a nők nem harcolnak, az a férfiak dolga, ezért van nagyon kevés nő.

Nagyon szomorú hogy a debreceni lázadás meg Allah Akbározás után még valaki becumizza a hivatalos uniós propagandát hogy ezek szegény, ártatlan, békés báránykák akik a háború elől futnak. NEM! Ők maguk fogják a háborút idehozni!

2015. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Előttem szóló minden lényeget elmondott!Sajnos ez így van!!!
2015. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

"Magyarországon mintegy 40–40% a 19–34 és a 35–64

éves korosztály aránya. A menekültek körülbelül kétharmada férfi."


[link]


Világszinten ez az arány sokkal kiegyenlítettebb és sokkal több a gyerek, hiszen a menekültek túlynomó többsége saját országán belül marad.

2015. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
A gazdasági bevándorlás fogatókönyve úgy megy, hogy a férfi előremegy ("menekül") mert "életveszélyben" van. A család pedig vár. Amint a férfi megkapja a letelepedési engedélyt vagy/és a menekült státuszt, akkor kéri a családegyesítést. A család persze nincs semmiféle veszélyben. A hatóságok meg szepen engedélyezik a családegyesítést.
2015. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%

Ha nem is mindenki ISIS-es de jóformán biztosra lehet venni hogy 5-10 ezer harcos már bejött a menekültekkel.


Belegondolni sem merünk, hogy ennek milyen következménye lehet. Mert ezeknek megtanították, hogy milyen vegyszert kell a műtrágyához keverni hogy bomba legyen belőle.


Ennyi...

2015. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
mert a nők és a gyerekek otthon harcolnak és dolgoznak
2015. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
na ez az,ez már nekem is feltűnt,hogy itt nálunk alig vannak gyerekek,mindig csak férfiak és abból is csak a fiatal...akkor ez most vagy mind ISIS-es vagy dezertőrök.Ha ott tényleg életveszély van,akkor hozom a családot isBiztos lehetsz benne,hogy ezek nem menekültek,és amikor én ezt már kiírtam több helyen ismert nekem is feltűnt egyből nekem estek,hogy rasszista,fasiszta,szívtelen sz.r vagyok.Na mondom....hát csak remélem,hogy nincs igazam és nem az ISIS előörse,mivel feltett szándékuk elfoglalni Magyarországot is.És amilyen szépen mi mindig számíthattunk nyugati társainkra egy háborúban most is magunkra lennénk utalva!!!!Mivel berendezkednének a saját hazájuk védelmére,minket pedig megint feláldoznának....
2015. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert ők fognak majd hónapokon/éveken belül lázadni, késelni, csoportosan bandázni és európai fehér nőket megerőszakolni. Sajnos.
2015. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!