Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona csúnyán leégett. Nevessük...

Vona csúnyán leégett. Nevessük ki, oké? :D

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=N31EisYSgoo&feature=player_em..


Had' legyen egy jó napunk nekünk eltévelyedett nemjobbikos lelkeknek...


2010. márc. 4. 16:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
82%
Nézd nevethetek is rajta akár de a tény az hogy szerintem ez az az Egyetlen párt Magyarországon amelyikben annyira bíznak a szimpatizánsai hogy ilyesfajta manipulált videókkal nem tántorítod el őket ebben biztos vagyok!!! Mindenki tudja hogy Vona Gábor nem politikus így nem nehéz megfogni főleg három ilyen karvalynak. Viszont Hazaszeretete vitathatatlan!!! A beszariak és a nem törődöm magyarok helyett is harcol a saját Hazánkért!!!Még gondolom lesz egy pár ilyen manipuláció a szavazások után is!!!
2010. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
65%
mikor csinált a jobbik ilyet?
2010. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
22%
Csak nézd meg a kuruc.info-t (aminek a főszerkesztője Novák Előd, mielőtt belémkötnél azzal, hogy az nem Jobbik). Csemegézhetsz jópár videó között.
2010. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
74%
idióta, a kuruc.info-t nem a novák előd szerkeszti... semmi köze hozzá a jobbiknak. a kuruc.info egy jobbik SZIMPATIZÁNS!
2010. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szidtalak, neked sincs jogod szidni. Ha megteszed, az téged minősít. A kurucon kívül is van millió és egy olyan jobbikos videó, ami csak kiragad egy részletet, ha már nem hiszed el, hogy Emőke a szerkesztő.
2010. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

"Csak nézd meg a kuruc.info-t (aminek a főszerkesztője Novák Előd, mielőtt belémkötnél azzal, hogy az nem Jobbik). Csemegézhetsz jópár videó között."


mii hol élsz te?

Novák Előd soha nem szerkesztette a kuruc.info t

ne hazudjál!

2010. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
83%

azér idiótáztam mert már elegem van, hogy nem tudtok mást csak hazudozni, de lehet, hogy valóban rosszul tudtad, bocs.


mindenesetre még mindig várom, hogy hol volt olyan jobbikos videó ahol megvágtak egy mszp-s vagy fideszes videót és más lett a mondanivalója.


amúgy megsúgom neked, hogy a novák elődnek a kurucinfo.hu -hoz volt köze amit ő regisztráltatott be, de speciel ha jól tudom azt sem ő szerkesztette. és már jó ideje nem működik.

2010. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
14%

He-he-he

Ez tényleg gáz volt..

Vona úr próbál intelligensen beszélni..csak hát nem megy neki..pont olyan ,mint a szavazóbázisa..

2010. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"He-he-he

Ez tényleg gáz volt..

Vona úr próbál intelligensen beszélni..csak hát nem megy neki..pont olyan ,mint a szavazóbázisa.."


annyi eszed van mint egy hintalónak.... he he he

2010. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!