Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem elég nekünk a Magyar Gárda?

Nem elég nekünk a Magyar Gárda?

Figyelt kérdés

Kik ezek egyáltalán? Hogy engedhetjük meg ezt egyáltalán egy demokratikus országban?


http://www.youtube.com/watch?v=eRqBYPYwcZw&feature=related


2010. márc. 3. 20:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Látom de te meg azt nem látod hogy be akarja a nagyhatalom kebelezni az országunkat nemzetünket, és ők csak tudatni akarják a nagyvilággal (nem veled személy szerint) hogy léteznek vannak.Te tényleg azt hiszed hogy nem kell formában lévő fegyveres erő az ország védelméhez? Jól elhitették velünk hogy nem kell katonaság leszerelték mind, így kb 30 év múlva azt sem tudjuk mit lépjünk a felénk irányuló esetleges haderővel szemben.Hagy kérdezzem már meg hogy egy Magyar embernek mi a lopikula baja van a gárdával? Van mitől félned? Fenyegettek már meg? Még egy kérdés: Az említett kisebbség vajon beléd kötne egy sötét utcában, vagy csak simán kirabolna? Vagy a zsidóság szerinted teljesen ártalmatlan nép, és nem tehetnek semmiről sem az ég világon? Mielőtt válaszolnál magadban ezekre a kérdésekre, nézz körbe a neten és megtalálod a választ a megfelelő kulcs szavakkal. 1000 százalék hogy másképpen fogod látnia a teóriád!Szerintem semmi baj velük, inkább a felfogásoddal van baj kérdező.Ja és bocs de ez az én véleményem erről.
2010. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig üldözési mániád van. Már látom, hogy az egész gyk-t ellepték a szélsőségesek, hát nekem mára ennyi volt, köszönöm.
2010. márc. 3. 21:42
 23/26 anonim ***** válasza:
62%
Az mszp-t és szimpatizánsait jobban utálom.
2010. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem értem miért szélsőséges az az ember aki saját hazájában a saját nemzete mellett áll ki 2010-ben!!!!!!!!!!!!Gondolom téged nem érdekel mélyebben ez a téma mint hogy itt feltedd ezt kérdésként, mert akkor nem tennéd fel!!!!!!!!! Azt nem találtad a jutyubon mikor ülnek a gárdisták békésen a téren és közben provokálják őket a tetvek,és ütik fújkálják a tömeget?!!!Ja meg még egy fontos tényező, hogy ugyan olyan Magyar ember a gárdista is mint te vagy én!!!!!Kicsit ködös a meglátásod ez ügyben.Olvass!
2010. márc. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ezek asztán semmiféle népirtást nem fognak csinálni. szerinem az is lehet hogy a Honvédség egyik irreguláris alakulata. de az 100% hogy mindegyik tagja a honvédségnek. csak sima katonák akik évente összegyűlnek, és megcsinálják a videón látható versenyt.


tisztelt kérdező: neked üldözési mániád van és tökéletesen feleslegesen pánikolsz.

2010. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

17:37-es!


Magyar honvédség katonái? Ember, neked fogalmad sincs, mi az az MNA, úgy látom.

Én közben utánanéztem a dolognak, és kiderült, hogy egy nyíltan neonáci, hungarista szervezet, akik háborúra készülnek a majd hazánkat megszálló NATO csapatok ellen.


És tulajdonképpen én csak arra voltam kíváncsi, hogy ha a magyar gárdát hazavágták, akkor ezek mégis mit keresnek még szabadlábon?


Börtönbe az összes ilyen söpredékkel!


[link]

2010. márc. 4. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!