Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem elég nekünk a Magyar Gárda?

Nem elég nekünk a Magyar Gárda?

Figyelt kérdés

Kik ezek egyáltalán? Hogy engedhetjük meg ezt egyáltalán egy demokratikus országban?


http://www.youtube.com/watch?v=eRqBYPYwcZw&feature=related


2010. márc. 3. 20:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
A mindenholon nagy hangsúly van.(mindenhol = jobbon is...szélsőjobbon is)Remélem ezt sikerült leszűrni.
2010. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%

A cigánybűnözők hány embert raboltak ki öltek meg??

A gárda kinek ártott?


Gondolkodj el

2010. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%
Emberek hagyjuk ezt a cigányozást, meg zsidózást. A kérdező csak simán fosós, de ezt nem rójuk fel hibájául. Másrészt itt nem lesz semmilyen népirtás. Ha mégis, az a jelenlegi és következő kormány hibája lesz. Nem azért, mert nem tett a (nem létező) szélsőségesek ellen ellen, hanem mert nem kezelte a kisebbségi kérdést és hagyta nyomorba süllyedni a lakosság jelentős részét.
2010. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
20:58as vagyok...Az előző kettő miatt kezdem amúgy érteni a libsiket...Észérvekkel és nem kurv@@nyázásokkal próbáljátok már rendezni az ilyen dolgokat nagyon szépen kérek mindenkit.Ha már egy pártról mozgalomról beszélsz akkor a végére írd oda, hogy ez csak a te véleményed, mert rossz fényt vethet az adott egyesületre.
2010. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
69%
Wazze mindenki ezt a általánosan kitalált szöveget nyomja a gárdáról amit más pártok előnyére kovácsolnak, így a választások előtt! Azért orbánkát is nem régen még hitlerhez hasonlították nem régen. Akkor ő vajon nem a jobbik egyik beépített fedő ügynöke véletlenül? Mert már csak ez a szöveg hiányzik a szavazó tömeg teljes összezavarására!
2010. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Ti tényleg nem láttátok, hogy a srácok mekkora aknavetővel (szerintem RPG7-es) szaladgálnak a bozótban?
2010. márc. 3. 21:07
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

És gondolod, hogy kimennek az utcára majd vele és belelőnek egy házba?Ne nevettesd már ki magad.Szerintem nem is volt éles.

Ja és képzeld.Amerikának és oroszországnak, meg még nagyon soknak van atomtöltete is. ÚÚÚR ISTEN! biztosan saját magukat akarják vele lebombázni.Meg az amerikaiak az otthontartott sörétessel niggerekre lőnek bronxba nem?

2010. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

Ti tényleg nem vettétek észre hogy (Szerintem:D) csak poénból rakta fel a kérdést? Egyszerűen provokálni akar minket, de engem nem ver át. Szerintem egyébként ő is Jobbikos, amivel nincs semmi baj. Viszont az megrémít hogy erre mennyien felkapják a vizet :D

15/f

2010. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az volna a legjobb ha mindkét fél részéről elfogadnánk egymást, és béke lenne - persze ehhez az egyik bizonyos félnek kell bizonyítania, és jó sokat, de gyűlölet gyűlöletet kelt.
2010. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Így van. Ezt tapasztalom most is. Feltettem egy egyszerű kérdést, és egyből mindenki nekem ugrott, és uszító, gyűlöletkeltő módon elkezdte szítani ellenem a többieket.

Szerintem egy jogállamban, egy igazi demokráciában ilyen nem eshetne meg, és nagyon jó lenne, ha a mostani kormány kordonok közé szorítaná ezt a szélsőséges brigádot.

2010. márc. 3. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!