Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az embereket hogy érintette...

Az embereket hogy érintette amikor a magyar gárda felmorzsolódott? Mi lesz/lett a következménye?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, a Magyar Gárda nem vész el, csak átalakul, lásd: Gyöngyöspata. :)
2011. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már láttam köszi,de ez a rohadt fidesz hogy a férgek zabálnák szét
2011. ápr. 22. 22:49
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát felzabálhatnák! Egyébként nem érintett senkit sehogy, mert a gárda él csak más néven.
2011. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Én speciel örültem. Nem tudom mit szeretnél hallani, hogy "most mi lesz úristen?" vagy "engem rosszul érintett mert egyenruhagyáram van".

A következménynek annak kellett volna lennie hogy a törvényes rendet fenntartva a rendőrség uralja a helyzetet. Persze ez sajnos nem így van...

2011. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Engem kezdetben bizakodással érintett, mivel úgy éreztem, hogy félbalkáni országból végre ismét elindultunk Európába. Aztán amikor láttam, hogy a gárda feloszlik, aztán "új", "újabb", "még újabb", meg "legújabb" néven ismét megalakul, és úgy masírozik tovább, mintha mi sem történt volna, rájöttem, hogy a politika komplett hülyének nézi a polgárokat.


Mi a következménye? A gárdában levő gyülevész elemek gyakorlatilag védőernyőnek tekintik a mozgalmat ahhoz, hogy legálisan skinheadkedjenek tovább, játsszák a csendőrt és kiélhessék az utálatukat a cigányokkal szemben. Ez nem a közbiztonságról, a hétköznapi emberek nyugalmáról szól, hanem egyes emberek gyűlöletéről, és ez csak tovább ront a már most is feszült helyzeten. Egyedül a rendőrségnek szabad lehetőséget adni a beavatkozásra, de a rendőri állományt fejleszteni kellene, illetve meg kellene erősíteni a polgárőrséget. Hangsúlyozom, polgárőrséget, nem valami ideológiára, fajgyűlöletre alapuló, polgárőrségnek álcázott bőrfejű galeriket (ld. "Szebb jövő" polgárőrség).

2011. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Már megint a jobbik egyetlen programja: Cigányok. Komoly program egy ország vezetéséhez és fejlesztéséhez. Kár hogy nem számolják végre már fel őket, ez is csak azt bizonyítja hogy a Fidesz demokratikus kormány.
2011. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Sehogyan, max. a tagokat érintette. Egyébként van többféle.
2011. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
A fideszt fogják felszámolni. Orbánt meg felkötni.
2011. ápr. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó osztom a véleményed :)
2011. ápr. 23. 10:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nem a semmitérők pártja a Fidesz, az biztos. Lázár jól megmondta.
2011. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!