Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most tenyleg ilyen nagy...

Most tenyleg ilyen nagy durranas a Magyar Garda?

Figyelt kérdés

Jaj tegnap is vonultak uristen, most mi lesz, csunyan is neztek, ez mar a veg!

Nem erzitek magatokat szanalmasnak mikor igy rinyaltok, ilyen hulyesegeken?

Foleg, h egyet nyikkantok aztan 600 rendort kukdenek.

Ezzel szemben masnak odarakjak a nyakahoz a kest, eletveszelyesen megfenyegetik aztan a rendorok meg kirohogik, mert nem folyt ver.

Miert a nagy garda vonulasokon folyt mar ver?

Megis mennek a rendorok csinalni a fesztivalt.

Allitom, h ha nem foglalkoznanak veluk a rendorok mar reg eltuntek volna.

Szanalmas, h kimegy az utra 10 hulyegyerek es akkor egy hadsereg jon ki intezkedni.

Maskor meg komoly helyzetekben meg nem jon ki senki!

Ilyen veszelyt jelentene a sz.aros garda?


2011. márc. 26. 11:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%

Sz@rd már le őket énis azt teszem. Vonulgassanak csak orbán kijelentette : "aki katonai vagy félkatonai szervezetet ,hoz létre vagy tagja az dezertőr"

Remélem tesznek valamit ellenük. Ellene vagyok a cigányságnek de nem így kell nyomástgyakorolniuk rájuk.

2011. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Orban inkabb azon gondolkozzon el, h miert alakult meg a garda.

Ha vissza szoritja a bunozest a garda a jobbikkal egyutt el fog tunni.

De ehhez tul hulye, h ezt atlassa.

2011. márc. 26. 11:42
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

nem a cigánybűnözést kell visszacsökkenteni hanem a bűnözést.

Amúgy nekem se tetszik hogy pár ember akit nem vettek fel rendőrnek kitalálja mindenféle szakképzettség nélkül hogy mától ő lesz a seriff.

2011. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Megtisztelve érzem magam, hogy kedves hozzászólásomból egy külön kérdés született :)


Akkor had mondjam el itt is. Az téma merült fel a másik kérdésnél, hogy félelemkeltő-e a gárda. Erre írtam be egy saját tapasztalatomat, amikor kénytelen voltam elhaladni mellettük, amikor éppen vonultak, miszerint igen, valóban elfogja az embert egy érzés, hogy most jobb meglapulni, mert nem lehet tudni, hogy mibe tudnak belekötni. Cigányok vonulásában még nem volt részem, nyilván a lakhelyem miatt, de biztos, hogy ugyanez az érzés lett volna akkor is, ha nem rosszabb. Ennyi. Késeléseket, vérfolyást én nem hoztam fel, csupán a félelemkeltésükről szólós eszmecseréhez szóltam hozzá.

2011. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%

A Gárda azért alakult meg,hogy akik csendőrösdit akarnak játszani,tudjanak vonulgatni,másokban félelmet kelteni.

Ha elmennének rendőrnek,vagy polgárőrnek,ott is lenne módjuk rendet tartani. Igaz,hogy ott a fegyelemet is be kell tartani,és a jó erőnlét sem árt.

2011. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"Ha vissza szoritja a bunozest a garda a jobbikkal egyutt el fog tunni.

De ehhez tul hulye, h ezt atlassa."


Ezt hogy képzeled? Csett, és megszűnt a bűnözés? Azért csodákat ne várjunk már.

2011. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

naaa, azert van egy olyan erzesem, h ha odaraknak a nyakadhoz a kest, nem utasitanal el egy kis segitseget, foleg, h a rendorok kirohognek.

Orulnel te masok seriffkedesenek.

De a lenyeg,h unom mar, h ilyen fas.zsagok egyaltalan tv-be szerepelnek.

Uristen!!!!

Fekete oroszlanos polo volt rajtuk!!!ket sorban alltak!!!vilagvege!!!

2011. márc. 26. 12:00
 8/20 anonim ***** válasza:
az oroszlános poló is annyira magyaros...
2011. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

nem mondtam, h megszunteti, hanem visszaszoritja.

Ha arra van esze, h 600 rendort kikuld, meg jogszabalyokat modosit, akkor erre is legyen.

Nem kellenenek hatalmas dolgok, h ezt veghez vigye.

2011. márc. 26. 12:10
 10/20 anonim ***** válasza:
Az a "nagy durranás" hogy az államnak erőszakmonopóliuma van. Tehát nem állhat össze 20-30 fizetőpincér, hogy ők most békebírók lesznek.
2011. márc. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!