Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire fogtok szavazni? És miért?

Kire fogtok szavazni? És miért?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 20:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%

Jobbik

"remélem, nem jobbikos vagy, mert akkor elsüllyedek szégyenemben"

te meg süllyedjél, mert kb pont le*zarom..:-)

és én az ilyen válaszok miatt süllyedek el szégyenemben..

2010. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
15%
Mszp
2010. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%

Én arra szavazok, hogy minden magyar paraszt, akinek elbaszták az életét és aladták a földjét, és már nem tud mit kezdeni a traktorjával, na attól vegyék el a traktorját is, adjanak nekik egy-egy T72-es tankot, mindegyikbe 10-10 lőszerrel.

Ezek be Budapestre, megcélozni a parlamentet, miközben a géppuskás parasztkatonák behatolnak, kihozzák a politikusokat, kint halálrakínozzuk őket és kiszedjük belőlük, hogy kik a megbízóik, akik ugye külföldiek.

Na, itt tankokkal felkerejedünk, megyünk-mendegélünk nyugat fele, megdugjuk a szűzlányokat útközben, míg el nem érünk Rothschild bácsi házához.

Azt becélozzuk a T72-esek 125 mm-es lövegével, rommá lőjük, oszt adios muchachos.

2010. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%
Mit vagytok felháborodva?Ha nem tetszik akkor ne olvassátok el a kérdést!Bárkinek joga van ahhoz hogy feltegyen akármilyen kérdést, lesz*rom én is azt hogy hányan kérdezték már előtte, és ha a kérdező olyan kérdést szeretne feltenni amelyet már előtte 5000en megkérdeztek akkor tegye azt.Énis kívácsi vagyok mindig a pl "kire fogtok szavazni" kérdésekre mert kíváncsi vagyok hogy 1-2 hónappal előtti állapotokhoz képest mennyire változott az emberek véleménye és most a válaszadók hány %-a melyik pártra akar most szavazni.Amúgy a jobbikra fogok,ennyi.
2010. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

LMP

betűzzem?

2010. márc. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
43%

Fidesz =) Gondolom minden vadparaszt jobbikos most lepontoz...:D Köztük a belevaló magyar kérdező is =)


régen gondolkodtam a jobbikon,de a viselkedésük...pf =) Pont mint az itteni vadbarom erőszakos Jobbikosoké...

2010. márc. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
úgy veszem észre hogy a Jobbik van többségbe, ennek örülök, remélem a városomban is lesz változás, és nem dőlnek be megint a fidesznek
2010. márc. 4. 09:19
 18/19 A kérdező kommentje:
és köszönöm azoknak akik értelmesen tudtak válaszolni, és nem azzal jöttek hogy hányadik kérdés már ez ebben a témában
2010. márc. 4. 09:21
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem három embert érdemes meghallgatni:Morvai Krisztina,Vona Gábor és Orbán Viktor.Sajnálom,hogy a Jobbik és a Fidesz között nincs összetartás.Én a Fideszre fogok szavazni,mert ők fenntartható változást akarnak csinálni.
2010. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!