Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire fogtok szavazni? És miért?

Kire fogtok szavazni? És miért?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 20:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
komolyan mondom, már az agyamra megy, h ezt a kérdést minden nap felteszik 5x... remélem, nem jobbikos vagy, mert akkor elsüllyedek szégyenemben
2010. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

nem tudom észrevetted e, de semmi "paraszt" nem volt a stílusban, ahogyan írtam...a parasztok képtelenek csúnya szó nélkül kifejezni magukat, pl használják előszeretettl a "barom" szót is ;)

de emeld már ki légyszíves azt a kifejezést, amely parasztságra utal a válaszban...egyszerűen elmondtam, h ezt minden nap megkérdezik, és már unalmas és idegesítő...mi ezen a paraszt és mit nem lehet rajta érteni?

2010. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
baromira nem vagyok kíváncsi arra hogy a könyöködön jön ki a kérdés.... minthogy arra sem vagyok kíváncsi amit ide írsz, a kérdésre kellene felelni, szerintem
2010. márc. 3. 20:33
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
mégis mért kéne elmennem szavazni?
2010. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
sokan gondolják így, de így esélyt se adsz arra hogy valamennyire is beleszólj, pedig kellene...
2010. márc. 3. 20:37
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A kétfejű kutya pártra, bennük megbízok.
2010. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

"sokan gondolják így, de így esélyt se adsz arra hogy valamennyire is beleszólj, pedig kellene..."


- Az nem beleszólás, ha nem támogatom egyik hülyét sem? Na, ezt sem tudtam...


Egyébként most így eldöntöttem, hogy az SZDP-re szavazok. ;)

2010. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
19%
...KÖZÖD???...
2010. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

Jobbik

Meg kell állítani a politikus és cigány bűnözést

2010. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!