Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell azon csodálkozni,...

Miért kell azon csodálkozni, hogy a Balatonnál senki sem akar dolgozni éhbérért?

Figyelt kérdés

,,Ausztriába mentünk"


Ezen jót nevettem. Végre a magyar munkás eljutott olyan szintre, hogy ki meri nevetni azt a vállalkozót aki méreg drágán árulja a termékeit, de a dolgozó szemét kiszúrja havi nettó 70 ezer ft-tal.


Saját példámból tudom, hogy mennék én még minimálbérért is dolozni, de 2 hetente 1-2 jó esetben 3 napra hívnak, keresek havi 20 ezret... én is igen csak fontolgatom, hogy megyek ki külföldre.


A duma helyett miért nem tesz is valamit a kormány a ,,gazdasági" kivándorlás ellen?



2015. júl. 2. 13:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Egyébként azért nem tesznek, mert nem érdekük.

így is nagy itt a munkanélküliség, és ha ők nagyon tennének, akkor még a végén valaki vissza találna jönni, akkor még nagyobb lenne. Arról nem is beszélve, hogy a kint dolgozókkal is villoghat a kormány, hogy lám, ők is foglalkoztatottak, és magyarországjobbanteljesíííít.

2015. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
a kormány semmit nem tud tenni meg nem is akar. Aki kimegy külföldre az jól teszi, a normális ember kimegy mert idehaza nem tud megélni, nagyrészük talán soha nem jön vissza és igazuk van. Én is megyek csak van még egy évem az egyetemen. Tavaly dolgoztam vendéglátásban nyugat-európában, konkrét országot nem írok, 3 hónap után autóval jöttem haza és még pénzt is hoztam magammal, haverom Amerikába dolgozik hajón, kemény a munka csak nem mindegy hogy mennyiért végzed. Idehaza is ledolgozod a 14 órát átlagba meg ott is, csak idehaza 70 000 ft-ért ott meg van úgy, hogy több mint fél millió üti a markod. Nekem is volt olyan estém/éjszakám hogy csak a borravaló volt 518 euró.
2015. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
persze sokszor volt az hogy csettingettek a gazdag faszik meg humorizáltak az emberrel, de kit érdekelt mikor odanyomták az 50 eurót zsebbe és ez csak egy a sok közül, és a főnök nem gombolta le mint idehaza
2015. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!