Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell azon csodálkozni,...

Miért kell azon csodálkozni, hogy a Balatonnál senki sem akar dolgozni éhbérért?

Figyelt kérdés

,,Ausztriába mentünk"


Ezen jót nevettem. Végre a magyar munkás eljutott olyan szintre, hogy ki meri nevetni azt a vállalkozót aki méreg drágán árulja a termékeit, de a dolgozó szemét kiszúrja havi nettó 70 ezer ft-tal.


Saját példámból tudom, hogy mennék én még minimálbérért is dolozni, de 2 hetente 1-2 jó esetben 3 napra hívnak, keresek havi 20 ezret... én is igen csak fontolgatom, hogy megyek ki külföldre.


A duma helyett miért nem tesz is valamit a kormány a ,,gazdasági" kivándorlás ellen?



2015. júl. 2. 13:16
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Annyit ne is, de annyit elvárhat amennyiből meg tud élni.
2015. júl. 2. 14:32
 12/23 anonim ***** válasza:
Neked nem, hogy gazdasági, de még magyar helyesírási ismereteid is hiányosak...
2015. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
A helyes írásommal díjat nyertem...
2015. júl. 2. 14:40
 14/23 anonim ***** válasza:
59%

"nnel sokkal tobbet a legtobb helyen nem is lehet kitermelni."


Áhhh, hol már, szegény vállalkozók így is majd éhenhalnak.

Legalább hülyeségeket ne írnál.

Nem egy ismerősöm van, aki üzletvezetőként nyomult a Balatonon, egy emberként állítják, hogy a leghányingerebb hely.

A vállalkozók a munkát elvárják, csak fizetni meg nem akarnak, holott ugye tisztán tudják, hogy mennyi pénz folyik be, ők rendelik a cuccot meg minden szart.

Tisztán jönnek be havi szinten 10 milliók, attól a pár alkalmazottól meg sajnálnak tízezer forintot is, volt akit ki se fizettek.

Az áramos dumával meg kérlek ne, a Balatonon is ugyan annyi az áram meg a vízdíj, szal nem értem mi indolkolja, hogy 3* olyan magasak legyenek az árak(nem, nem a bérleti díj, hülye lenne bárki is kiadni, akinek van bármilyen egysége, hiszen felvesz egy üzletvezetőt aztán majd az viszi a kócerájt)...

2015. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Utolsó! Vègre valaki aki egyet èrt...


Am. meg a szaros pincèr ès mosogató ne várjon már fèl milliós fizetèst hozzá állás miatt megy ki szinte minden normális ember külföldre dolgozni. Már ebből a mondatból látszik, hogy a vállalatok mennyire nem becsülik az alkalmazottait itt Magyarországon...

2015. júl. 2. 18:34
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, mert kint aztán annyival jobb..

ugyanúgy csövesként él, attól függetlenül, hogy többet keres

2015. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Kint nem èlnek csöveskènt! Kint boltban veszik az èlelmet míg itthon nem egy szakácsot láttam már kukából enni...
2015. júl. 2. 21:38
 18/23 anonim ***** válasza:
60%
Borsodban élek, csak a csövesek esznek kukából(de nekik meg kirakrjuk a kuka mellé a kaját, szóval még ők sem). Szerintem te vagy 9 éves vagy, vagy valami kretén aki ide jár szórakozni...
2015. júl. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Borsodban élek"


Jól van, akkor marha nagy rálátásod lehet, hogy mennyit és hogy keresnek az ismerősök.

Az előbb is totál marhaságokat írtál, inkább ne tetézd!!!

2015. júl. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Bocs, el se olvastam a válaszokat, de én inkább azon csodálkozom, hogy eddig voltak olyan bolondok, amikor máshol sokkal többet kereshetnek jobb körülmények között is.
2015. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!