Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed erről a videóról?

Mi a véleményed erről a videóról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=F3SqQ1gJjss


Őszintén!


Nekem a hideg futkosott a hátamon (jó értelemben), ilyen jó videót még nem láttam ebben a témában!


2010. márc. 2. 12:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"bújt az üldözött, s felé kard nyúlt barlangjában"


rosszul vagyok ettől a videótól, mert mindennek csak az egyik felét mutatja be, mert mindenki ellenség, és mert undorító célzásokat tartalmaz...

2010. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Akkor azonnali hatállyal határolódj el a fentiektől, majd bújj vissza a paplanod alá rettegni az ordas náciktól, aztán reggel tedd fel szépen a kis vörös baseball sapkád és menj tapicskolni gordonkának a Parlament elé. :) Böszme.
2010. márc. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nah ez itt a reklám helye :D


Saját készítésűek:


Mert Hazád csak egy van!

http://www.youtube.com/watch?v=AHU_hXzLC04


Jobbra át!

http://www.youtube.com/user/Animus20#p/u/0/TqCdwUdZ3Yw

2010. márc. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Gratula az utobbi nagyon tetszett.Tovabb is kuldom.
2010. márc. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Mentek azután akinek a csengő van a nyakában.Nincs saját véleményetek, harsogjátok azt amit mondanak, csak egy dologban hibádzik, az pedig hogy ha kiderül véletlenül hogy mégsem olyan jó, akkor azt fogjátok mondani, hogy ne haragudj magyar ember és nemzet,nem tudtam hogy le akarlak rombolni,vállalom a következményeket, megkövetem saját magam.

Nem, nem ez fog történni, az hogy kussolni fogtok, illetve majd mondjátok az újat, jót. Igen , de ezzel együtt kell élni, hiszen rábeszéltétek egymást a barátokkal, a rokonokkal, és majd ott álltok csendben azon gondolkodva, ki volt az első, aki felhozta a Jobbik nevét a társaságban, és hívő létetekre azt fogjátok mondani, az isten verje meg.

Saját magatok döntsetek, ne más véleménye alapján ítéljetek, merüljetek bele jobban mi is az a jobbik,kik a háttér emberei, amit láttok, az csak a felszín, ássatok mélyebbre. Ne skandáljatok feltétel nélkül.Nincs értelme, és mégegyszer, ha rosszul sülne el,akkor el kell számolnotok magatoknak, ami sokak számára , akik értelmes emberek ,nem lesz knnyű.

2010. márc. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Te mondod ezt egy olyan pártról, aki még soha nem volt a parlamentben, így alkalma sem volt bizonyítani? Egy esélyt mindenki megérdemel. Inkább a sok elvakultra vonatkozna ez, aki még mindig a politikai elitre szavaz, és félremagyarázza a cselekedeteiket. Gondolok itt főleg az MSZP-re, akinek még mindig nyugdíjasok százezresei tapsolnak. Na engem attól ráz ki a hideg.
2010. márc. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

07:50


Eloszor is ez mar csak egy szorakozas{ezek a videok}.Az emberek altalaban azoknak kuldik el aki mar regesregen jobbikos.De ez csak egy dolog.Mert az olyan begyepesedettagyak mint te mar ugy tele nyomtak a fejet egyeseknek hogy nemhogy ilyen videokkal nem lehet meghatni de kesz ervekkel tenyekkel sem.Siralmasak.Rinyaltok es azt sem tudjatok miert.

2010. márc. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!