Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés
Mielőtt belinkelném a videót elmondanám, hogy az én véleményemet nem fejtem ki, mert ha ezt mondom rasszista, ha azt mondom liberális vagyok. Természetesen én is tartozok egy oldalhoz, de én inkább nem mondanám, hogy melyikhez. Íme a videó: http://www.youtube.com/watch?v=IjPVdxoD5nc
2011. aug. 12. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Inkább a Zeitgeist: moving forward vidit nézd meg. A végén majd érzékeled, mi lesz itt 20 év múlva (vagy hamarabb?) és lehet, hogy nem lesz éppen üdítő a felismerés. Előtte érdemes wcre kimenni, mert nem 2 perc a videó...:)
2011. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

A bevándorlók komoly problémát jelentenek, mivel képzetlenek, más kultúrájuk van és nem akarnak alkalmazkodni. Főleg a muszlimok.


Viszont a videóban elkövettek egy kisebb hibát a csehek.

Magyar Gárdát mutatják a Hősök terén, miközben a gárda pártja a Jobbik erősen arabbarát.

2011. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Félek, reálisan mutatja jövőt.

Itt Magyarországon viszont nem tudunk tenni semmit Nyugat-Európáért. Örüljünk, hogy itt még nincs ennyi néger és arab. És ne hagyjuk, hogy a cigányok kövessék a nyugati példát.

Bár ha kitörne egy háború nyugaton a bevándorlók és az európaiak közt, szerintem a fehérek nyernének. Elvégre Franciaországnak, Nagy-Britanniának és Németországnak is van légierője, harckocsijai, rakétái. A muszlimoknak meg csak kézifegyverek és pokolgépek.

Lényeg, a lényeg cudar világ lesz, ha nem szedik össze magukat ott Nyugaton.

Egyébként az a film amiből több részlet is van a videóban, az "Ember gyermeke" elég tanulságos. Ajánlom mindenkinek.

2011. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

19:37


Hát igen... Én is ettől tartok...

2011. aug. 12. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg túlzás a videó. Nem lesz itt az égvilágon semmi, főleg nem Mo-n. Előbb irtjuk ki magunkat, mint ők minket. Amúgy azért megkérdezném, hogy min is vannak az Európaiak felháborodva? Pár évszázaddal ezelőtt nem ugyanezt csinálták az indiánokkal, az afrikaiakkal, és egyéb népekkel (többek között az arabokkal is pl. a franciák Észak Afrikában)?
2011. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!