Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Pro Patria kérdése:

Mi a véleményetek erről a videóról?

2011. aug. 26. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

"Bajtársak! Fontos tényfeltáró írást találtam a világhálón amiről úgy éreztem hogy nektek is be kell mutatnom! Változtatás nélkül közlöm!"


Hát ez eddig szép...


De miért is "bajtársak" a megszólítás? Most "baj" van? Vagy csak azoknak szól, akik "bajtársnak" szólítják egymást?


És hol is van az a "fontos tényfeltáró írás", amit a készítő változtatás nélkül közöl? Merthogy az egész video csak általa készített feliratokból áll... Legalább egy fényképet, vagy egy linket, ha már a világhálón találta...


A véleményem? Az, hogy felületes, semmitmondó, nem alátámasztott, szóval kivitelében is, de főleg TARTALMÁBAN egyszerűen fércmű... Nem érdemes komolyan venni.


Pedro

2011. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
A videót nem hiszem, hogy megnézem, de a srác profilja elég sz..r
2011. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
A videó szerzője, banditabandita (beszédes, találó név) görcsöl, hogy igaz magyarnak látsszon, de közben profilján ott vannak a hitlerista katonák. Egy nácibarát hazaáruló ne prédikáljon a hazaszeretetről, mert baromi hamisan cseng a mosatlan, antiszemita szájából.
2011. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
szélsőjobboldali barom, aki magán kívül szinte mindenkit kiirtana vmilyen ürüggyel, prédikál a hazaszeretetről, azt hiszi mindenki ugyanolyan balf*sz, mint ő. az ilyenek miatt van a Jobbik a parlamentben.
2011. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a profilt kérdeztem, mert az lényegtelen. A videóban található dolgokról szeretnék saját véleményeket hallani.
2011. aug. 27. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen "videókat" nem szeretem, két percbe nem lehet belefoglalni sok mindent. Figyelemfelkeltésre sem elég ez az idő, legalábbis ha komoly lélegzetvételű témákról van szó.


Nem is olvastam végig, mert mint mozgókép sem szeretem az ilyen felvillanó-eltűnő feliratokat.


A témájához kapcsolódva, ajánlom figyelmetekbe:

[link]


Sajnos még nincs feltöltve a teljes anyag, csak a hátoldal szövege, de pl. Relay-ben kapható (ha még nem fogyott el), illetve valószínűleg feltöltik majd, képekkel. Én már beleolvastam, érthető, egy indiai professzor munkája is megtalálható benne, tényleg érdemes elolvasni. A képek mellett érdekes még benne egy táblázat, ahol a magyar szavakat hasonlítják össze ugor nyelvek és indiai nyelvek szavaival.

Ezután talán már érdemben is hozzá lehet szólni a videóban olvasottakról.

2011. szept. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!