Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed erről a videóról?

Mi a véleményed erről a videóról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=F3SqQ1gJjss


Őszintén!


Nekem a hideg futkosott a hátamon (jó értelemben), ilyen jó videót még nem láttam ebben a témában!


2010. márc. 2. 12:05
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Rendben ez is egy vélemény, megkérek mindenkit, ne szidja le az előttem szóló MSZP szavazót, ő is csak kinyilvánította a véleményét! Köszönöm!
2010. márc. 2. 14:11
 12/27 anonim ***** válasza:

Nyerjen az Mszp???Remelem ezek utan fordul majd a kocka es az ilyen nyomorultak mint te hagyjak el majd az orszagot.Eddig azok mentek akik nem tudtak turni mi megy ebben az orszagban.


Mellesleg nem kell velemenyt formalni egy nem tul ertelmes komment miatt mindenkirol!

2010. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Profi munka, szakmai szempontból csak elismerően tudok nyilatkozni róla. Jó a szöveg és főleg jó a zene, jók a képek és a bejátszások is. Igazi marketing-mestermunka, és nagyon sok fogyasztónak el is fogja adni a terméket, erről egy pillanatnyi kétségem sincs.


Egyedül ott bicsaklik meg kissé a dolog, hogy csak azután mondja be, hogy "a békés tüntetőkre" támadtak a rendőrök felsőbb utasításra, hogy előzőleg már lement jó tíz másodpercnyi vagy több esztelen zavargás és randalírozás egy olyan felvezető szöveg után, amiből egy az egyben azt lehet levenni, hogy az esztelen randalírozás az igazi hazafias cselekedet, és azzal lehet változást elérni.


Erre azért jobban oda kellett volna figyelni, mert ez így összességében sokaknak szúrni fogja a szemét.

Meg azért az a földeladás is sántít kicsit, elvégre az állam csak olyan földeket adhat el, ami ténylegesen állami tulajdonban van, de ami magánkézben, arról a tulajdonos maga dönt, hogy eladja-e egyáltalán, vagy sem, és ha igen, akkor mennyiért.


Szóval vannak benne bakik, amiken még csiszolni kellene, de az átlagos fogyasztónak ezek úgysem fognak feltűnni, úgyhogy nem tragédia, a céljának így is kiválóan megfelel. De ha a mélyebben a dolgok mögé néző réteget is meg akarják fogni, akkor már ezekre is oda kell figyelni, mert náluk az ilyesmi már komoly hibának számít.

2010. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Hagyd, ne kezdj el vitázni vele, ő dolga. Nem kell veszekedni.
2010. márc. 2. 14:13
 15/27 anonim ***** válasza:
Bocs,lekestem a kommentet.Igaz is hagyjuk szegenyt!
2010. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nagyon igaz amit a videó mond... bár ne lenne az.

Az MSZP-seknek üzenem:


http://www.youtube.com/watch?v=virSKvyH6WI&feature=sub

2010. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Jól hangzó, érzelmekre építő szólamok, itt-ott egy kis csúsztatás, azok akik barikád.hu-n nevelkedtek, azok minden bizonnyal megkönnyezik, de aki az eszével gondolkodik és neadjisten' érdekli mindkét oldal nézete, azt ez nem hatja meg. A Jobbiknak vannak jó ötletei és vannak hülye ötletei, bár nem szavazok rájuk, de kerüljenek csak be a parlamentbe felőlem. Attól meg a hányinger kerülget, hogy ennyire kisajátítják a nemzeti érzelmeket.
2010. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én sem láttam még ilyen jó kampány filmet. A mai kormány igenis terorrista. Fegyvertelen emberekre lövetnek stb...
2010. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"Jól hangzó, érzelmekre építő szólamok, itt-ott egy kis csúsztatás, azok akik barikád.hu-n nevelkedtek, azok minden bizonnyal megkönnyezik, de aki az eszével gondolkodik és neadjisten' érdekli mindkét oldal nézete, azt ez nem hatja meg. A Jobbiknak vannak jó ötletei és vannak hülye ötletei, bár nem szavazok rájuk, de kerüljenek csak be a parlamentbe felőlem. Attól meg a hányinger kerülget, hogy ennyire kisajátítják a nemzeti érzelmeket."



Amikor a zsindelyek hatmillióznak attól nem fog el a hányinger? Még nekem kell gyertyát gyújtanom azokért akik leigáznak és rabszolgát akarnak csinálni belőlem. És ha most hagyjuk sikerülni is fog nekik..

2010. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem sajátítják ki, hanem kizárólag ők azok akik ezt mindenféle csúsztatás nélkül őszintén vállalják a mai politikai pártok közül. Ez nem jelenti azt, hogy pl. egy fideszes nem lehet hazafi. A Jobbik nem a szavazatszerzésért burkolóznak piros-fehér-zöldbe, mint a mostani MSZP-s óriásplakátok.
2010. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!