Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell az embereknek...

Miért kell az embereknek amiatt utálni egymást, hogy melyik pártra szavaznak?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem tudom felfogni miért utálják sokan egymást azért mert xy pártra szavaznak, nálunk van a családba FIDESZes MSZPés JOBBIKos és még sincs sose veszekedés belőle. Ez csak az élet egy területe szerintem nem kéne annyi embernek alávetni magát a politikának és mindig mindenért csak valamelyik pártot szídni.
2010. márc. 2. 10:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert létezik a Nagy Demokrácia, ami az egységes nemzetünket szétszabdalja, és amíg a magyarok egymás ellen harcolnak pártokként, addig a bankár urak szépen élnek a munkánkból.
2010. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát mi ezen abszolút nem vitázunk!Tiszteletben van tartva a másik ember véleménye.Azt csinál ez ügyben amit jónak lát.
2010. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Már utálni is kell egymást? :)
2010. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
12%
Én utálom azokat, akik nem a JOBBIK-ra szavaznak...
2010. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én meg azokat utálom, akik rosszat tettek nekem.Nálam nem működik a ha megdobnak kővel.. dolog. Én utálom az mszpfideszmdfszdszlmp pártot.
2010. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%- os csak provokátor.Az ilyenek miatt utálják egymást az emberek.
2010. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Azért, mert megy az uszítás a tv-ben, újságokban, mindenhol.

Nézz egy napig hírTV-t, utána egy napig ATV-t és rájössz.

Egyik sem tud eredmény felmutatni azon kívül, hogy a másik egy szemét.

Nálunk apám miatt a hírtv megy. Egy értelmes indokot nem bírt még összeszedni belőle, hogy miért a fideszre szavaz majd és az miért lesz jó. Csak azt tudja, hogy mindenről a kormány tehet, ami ebben az országban rossz. Kiábrándító, mi? Fordítva ugyan ez megy. Az ATv szerint a fidesz csak őket akarja tönkretenni és különben is egy utolsó szemét banda.

Ma volt pl veszekedés nálunk. Apám elhiszi a tv-ből, hogy konkrétan mi rosszabbul élünk, pedig nem. Nem gazdagodtunk meg, nem szegényedtünk el, de az idegei nem bírták, hogy ezt megemlítettem... Csak meg ne tudja, hogy nem szavazunk. Bátyámat elrángatta egyszer, miközben nem akart menni. Épp 18 volt, azt se tudta mi van, alig győzte gyorsan lezárni a borítékot és szabadulni tőle, mielőtt rájön apa, hogy érvénytelenül adta le.

2010. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

a nem szavazással a fideszt erősíted.


szavazz egy független-re. az nem támogat pártot.

2010. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!