Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell az embereknek...

Miért kell az embereknek amiatt utálni egymást, hogy melyik pártra szavaznak?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem tudom felfogni miért utálják sokan egymást azért mert xy pártra szavaznak, nálunk van a családba FIDESZes MSZPés JOBBIKos és még sincs sose veszekedés belőle. Ez csak az élet egy területe szerintem nem kéne annyi embernek alávetni magát a politikának és mindig mindenért csak valamelyik pártot szídni.
2010. márc. 2. 10:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Igazad van,2002-ben kezdődött az egész,megosztották a társadalmat a pártok,azóta teljes idiótizmus ami itt van.
2010. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Mert a társadalom egy jelentős 70% hatalmasat bukott az elmúlt 8 éven. Nem nagyon akarja hogy megismétlődjön, ezért némi problémát vél felfedezni azoknak a hozzáállásában akik még mindig az MSZP t támogatja. É itt még nincs vége.

Mert közben a 5% kiváltságos rétegen kívül szinte mindenki bukott az elmúlt 20 éven, és a 6000000 szegény országa lettünk!


Szóval van rá ok bőven!

2010. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én egy barátomat sem utálom azért, mert másra szavaznak.

Inkább nem beszélünk politikáról és ennyi.

2010. márc. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én nem utálok senkit azért mert nem jobbikos. Viszont folyamatosan kapom a sértéseket az oldalon mindenhonnan, a gúnyolódásokat, stb. szánalmasak az emberek, a gyűlölködés élteti őket.
2010. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos a családba is beférkőzött a politikai feszültség.Én sosem politizáltam,szerintem mindenkinek magánügye, kire szavaz,de a testvérem agymosást kapott és próbálja manipulálni a családot.
2010. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert a legtöbben nem tudnak civilizáltan viselkedni és gondolkodni + ha ehhez a civilizálatlan viselkedéshez még társul egy magával hozott agresszivitás is, akkor kezdődik a baj.
2010. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kommentár nélkül.


"Mikor fogunk már összefogni?

Mikor mondunk már egy nagyot,

Mi, elnyomottak, összetörtek,

Magyarok és nem-magyarok?


Meddig lesz még úr a betyárság

És pulya had mi, milliók?

Magyarország népe meddig lesz

Kalitkás seregély-fiók?"


Ady Endre

2010. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nálunk a családomban /mostmár/ mindenki Jobbikos, így nincsenek családi problémák. Pár éve viszont különböző politikai nézetek is voltak a családon belül, és akkor voltak nagy viták. :(

Azért utálják egymást az emberek ezért, mivel szerintem X pártra szavazó ember úgy véli, Y párt viszi a süllyesztőbe az országot, tehát aki Y pártra szavaz, az egy gonosz ember. XD

A politika maga a gonosz dolog, sajnos.

2010. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A kerdes jogos.....de konyorgom....hogy szeressek egy olyan MSZP-st aki meg sem tudja indokolni, hogy miert az.
2010. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

nem kell szeretni, csak elfogadni.


persze itt több minden közrejátszik. Ha az az mszp-s leugat téged gúnyolódik, idegel, akkor ő éri el ,hogy ne szeressed, de nem pártjával, hanem a hülyeségével.

2010. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!