Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értem, hogy mi a baj a...

Nem értem, hogy mi a baj a regisztrációs jeggyel. Elmagyarázná valaki?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 09:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az hogy pénzbe kerül. Egy vonatjegy legalább 45 forint.Ha nem több.
2010. márc. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kinek kerül pénzbe? Neked vagy az államnak?
2010. márc. 2. 10:02
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát akárhogy vesszük, mindenhogy pénzbe kerül, hiszen a papír nincs ingyen.
2010. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az,hogy klaszzul meg fog szünni egy csomó járat,mert nem lesz kifizetődő fenntartani.

Szemléltetve:van mondjuk egy nagyrészben iskolásokat/ovisokat szállító busz 2,3,4-kor.Na eddig hazamehettél a 3-al,ha volt egy plusz korepod/énekkarod akármid a hetedik órában.Most meg majd négyig álldogálhatsz a buszmegállóban(már ha van)

2010. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem járat szűnik meg, hanem bizonyos kedvezmények, nem? És akkor a járatok megmaradnak.
2010. márc. 2. 10:15
 6/18 anonim ***** válasza:

ami pénzbe kerül az államnak,az pénzbe kerül neked...


plussz eddigis szenvedés volt hogy a busz sok sok percet áll mig felszáll mindenki,pedig fele nyugdijas,meg bérletes,nem,mostantol mindenkinek jegyet kell váltani,menetidő sokkal több lesz,igy is másfél óra a 35 km buszutam...

2010. márc. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
mindenképpen nekem vagy neked kerül pénzbe, hisz az adódból veszik a papírt+ nyomtatás, tinta. Vagy arra gondoltál, hogy majd ingyen kap a MÁV papírt. Aztán majd bevezetik először, hogy csak a költségeit fizesd ki, aztán majd jön hogy emelik az árát. Alapvetően baj nem lenne belőle, csak ennek a 2 cégnek (MÁV BKV) valahogy minden terve szarul sül el, és az emberek szívnak.
2010. márc. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi.Nekem inkább az"ingyen" utazásokkal van gondom nagyon kádári ez a módszer.50%-nál nagyobb támogatást én senkinek nem adnék mert semmi nincs ingyen valakinek meg kell ezt fizetnie,az adófizetők pénzét lehetne jobb dolgokra is költeni.
2010. márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy ezt is bevezették.Amit meg mondanak rol az egy baromság , hogy miért volt rá szükség.


Ezek bármit kitalálnak.Ha megszavazzák hogy holnaptól nem lehet autóval menni egy métert sem.Akkor ugy lessz.Aki meg megy azt büntetik 200 000 - a csillagos égig.

2010. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Regisztrációs jegyet kell váltaniuk hétfőtől a vasúton és a helyközi autóbuszjáratokon díjmentesen utazóknak, így a 6 éven aluliaknak, a 65 éven felülieknek, a hadirokkantaknak, a hadiözvegyeknek és a menekülteknek a belföldi forgalomban. "


[link]


Szerintem is hülyeség ez a jegy, jobb lenne, ha50%-os bérlettel utazhatnának.

2010. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!