Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az igazság akkor? Naponta...

Mi az igazság akkor? Naponta hallom hogy szegénység van, de valahogy én nem ezt tapasztalom a hétköznapokban.

Figyelt kérdés

Ugye a legtöbb embernek van valamiféle hobbija, télen téli sportok, nyár beköszöntével pedig a vízi sportok, és a motorozás, autókázás.

Nos, én olyan helyen lakom ahol a Bükk vonzás körzete igen közel esik hozzám, ha naponta nem hallok/látok mondjuk 5-7 drága motort akkor keveset is mondok. Míg más 3-4 millióért családi autót vesz 4 főre, addig egy 30-as éveiben járó független embernek honnan és miből jut sima kétkezi munkával Harley Davidsonra, vagy egy komoly Kawasakira?

Én úgy gondolom ha annyira szegénység lenne ebben az országban, akkor közel sem gurulna két keréken 1300 köbcentis géppel a polgár, és ugye a benzin is olcsó lehet ha valaki benzines terepjárót használ....

Én nem piszkálni szeretném ezeket az embereket, de nagyon két oldalú a dolog, míg a nyugdíjas kínlódik a kis kertjével, addig a dolgozó fiatal 110e ft-ból is éli világát.


2015. jún. 10. 18:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
.
2018. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!