Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olvastam hogy egy bevándorlóra...

Olvastam hogy egy bevándorlóra havonta 129ezer forintot költenek ez jóval több sok millió magyar havi bevételénél. Csak én érzem ezt undorítónak?

Figyelt kérdés
ingyen busszal hozzák őket a vásorba itt nálunk plusz ingyen kaja ingyen szállás.a semmiért.hány közmunkás melózik kb 50ezerért vagy még kevesebbet érő segélyen él vagy főállásban dolgozik ennél kevesebbért.hogy gondolják ezt? bevándorló pártiak fogadják be őket a házukba aztán sok sikert de ne ide fröcsögjenek jó?
2015. jún. 5. 21:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
90%
Valahogy nem szokott menni a sírás mikor az EU milliárdokat küld nekünk támogatás címen, de amikor cserébe normális ember módjára kell viselkedni az már túl kommersz. Van elég nem EU-tagállam ki lehet költözni ha nem tetszik. Vagy a pénzzel együtt fogadd el az elvárásaikat is.
2015. jún. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

"Ott lehetnél az ország területén egészen addig míg kiderül, hogy nem jogos a kérelmed és akkor visszaküldenek a fenébe."


de itt azon van a hangsúly hogy ők is ilyen lassú ügyintézés keretein belül csinálnák?és járna nekem ingyen busz(busz sincs ha meg véletlen van annak olyan a műszaki állapota hogy ihajj) meg minőségi étel(a híradóban is benne volt hogy több ételt kértek és lám egyből kaptak is,kórházakban hasonló helyzetben nem adtak nagyobb fejadagot)?valahogy elképzelhetetlennek tartom.tutira börtönbe tennének mert nincs is kapacitásuk rá.lévén hogy senki nem akar oda szökni.nem érted hogy a bajom az hogy ők megtehetik hogy itt jobban éljenek mint a magyarok de fordítva meg nem lehet?finoman szólva is pofátlan dolog.én dolgozzak 100ezerért ő meg a semmiért többet kap?

2015. jún. 6. 01:32
 23/32 A kérdező kommentje:

eu támogatás hogy jön ide? anélkül itt semmi fejlődés nem lenne és mára mi lennénk a világ legszegényebb országa. ezeket a pénzeket az aktuális kormányzat gyakran zsebre teszi.ugye hányszor lett belőle büntetőügy hogy eltünt a pénz.én mit kapok belőle? nekem az únió semmilyen pénzt nem ad.

kanadát meg ausztráliát ne keverd ide.tudtommal ők aligha jönnek ide tízezrével menekült kérelemért.ha mégis tudsz róla akkor szólj hadd nevessek egy jót.

2015. jún. 6. 01:35
 24/32 anonim ***** válasza:
Te kérdezted hogy melyik ország fogadna be ugyanígy normális körülmények között én pedig válaszoltam. És mi az hogy ne keverjem ide az EU-t EU-tagállamok vagyunk és csak azért jönnek ebbe a kis országba, hogy EU-kérelemmel mehessenek tovább. És ez ugyanaz, mint a halálbüntetés az EU elvárja, hogy civilizált ország legyünk és ehhez hozzátartozik, hogy ha valaki száz kilométereket megtesz, hogy normális körülmények között élhessen, megvizsgáljuk a kérelmét és nem ránézésre döntünk, hogy márpedig nem. Szóval igenis idetartozik az EU.
2015. jún. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

eu ide tartozik de az eu-s milliárdok nem.én arra céloztam hogy fordítva nem igaz.ja mi befogadjuk őket európai színvonalon sőt jobban élnek itt mint a helyi átlag ember.de fordítva ez nem igaz.ha én kimegyek szomáliába menekültnek akkor európai színvonalon fognak engem életben(míg a helyi lakosság fele nemzetközi segélyekből él) tartani amíg el bírálják a kérelmemet vagy helyben agyonlőnek?hát gondold át de utóbbira szavazok. szóval a kérdés még mindig az hogy mért kell nekünk adni nekik ha semmit nem kapunk vissza belőle?

még ha turistának mennék azért is elkérnek egy vagyont vízumra meg minden vacakra. nehogy már sajnáljuk őket mert szegények.az embercsempészek akik hozzák őket fejenként több ezer eurót kérnek.akkor miről van szó? pl nekem sincs többezer euróm.

2015. jún. 6. 18:02
 26/32 anonim ***** válasza:

az EU elvárja, hogy civilizált ország legyünk és ehhez hozzátartozik, hogy ha valaki száz kilométereket megtesz, hogy normális körülmények között élhessen, megvizsgáljuk a kérelmét és nem ránézésre döntünk, hogy márpedig nem. Szóval igenis idetartozik az EU.

Ugyanaz a válasz mint eddig az EU elvárja, hogy miután milliárdokat pumpál nekünk civilizált emberek módjára viselkedjünk.

2015. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
hol olvastad? link hozzá?
2015. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy indexes interjú. (nem kuruc)


Itt maguk is megmondják, hogy menni akarnak tovább. Kicsit azért pofátlannak tartom, hogy a tyúkszaros életőket mentik, de nekik mindjárt németország kell. Hogy itt vegyék el az emberek munkáját.


Én ha menekülnék, mert az életemet menteném, olyan helyre mennék, ahol mindig süt a nap és van tenger, nem ahol több pézt sejtek.


A sok magyarnak aki orbán ellen ajvékol a mostani kampánya miatt, kívánom hogy érjék el a céljukat, és maradjanak a menekültek ott.


Rosszat a menekülteknek nem kívánok, a európa nyugati fele jassan megtelik, mert mindenki ide akar jönni.

A végén itt sem lesz munka.

2015. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

ennek a vége az lesz hogy többségbe kerülnek idővel és etnikai háborúk fogják európát sújtani.na meg persze súlyos túlnépesedés és elszegényedés.minél több felé osszák szét a pénzt ami nem lesz több annál kevesebb jut egy főre.szóval lehet most még nem érzékelhető de ez lesz a vége.

de tudod mit jöjjenek csak akkor cserébe én meg a trópusokon szeretném lógatni a lábamat miközben ők meg engem tartanak el.mint menekült természetesen.szigorúan mint rászoruló.kölcsönszerződés. ők is ezt csinálják. még hogy polgárháború...nagy részük olyan helyről jön ahol már évek óta nincs háború vagy nem is volt soha.nekik kizárólag a pénz a lényeg.hiszen abból itt (még) több van.

ennyi erővel az én kifogásom is lehet az hogy magyarország nem fejlődött a vasfüggöny miatt most meg az elmúlt 25 évben az országot irányító bünőzők miatt szóval tessék tartsatok el! a különbség az hogy az én hátsómba olyat rúgnának hogy hazáig szállnék.régen a diszkrimináció volt gond most már a fordított diszkrimináció.

2015. jún. 7. 20:02
 30/32 A kérdező kommentje:
a kérelmük megvizsgálásáról anyit hogy ezt nem lehet rendesen eldönteni.mondhat ő bármit ki megy ki ellenőrizni hogy ahmed élete tényleg veszélyben van e egyenlítői guineában? vagy csak nem kapott elég pénzt a kitermelt olajból származó bevételből. és ha elutasítják akkor sem utaztatják haza.neki kéne fizetni a hazautat ugyanis.miből?vagy még azt is az adófizető fizesse? na aztán a teljes állami bevétel nem takarná be az összeget ha mindenkit egyenként reptetnének haza.
2015. jún. 7. 20:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!