Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olvastam hogy egy bevándorlóra...

Olvastam hogy egy bevándorlóra havonta 129ezer forintot költenek ez jóval több sok millió magyar havi bevételénél. Csak én érzem ezt undorítónak?

Figyelt kérdés
ingyen busszal hozzák őket a vásorba itt nálunk plusz ingyen kaja ingyen szállás.a semmiért.hány közmunkás melózik kb 50ezerért vagy még kevesebbet érő segélyen él vagy főállásban dolgozik ennél kevesebbért.hogy gondolják ezt? bevándorló pártiak fogadják be őket a házukba aztán sok sikert de ne ide fröcsögjenek jó?
2015. jún. 5. 21:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
53%
És akkor még nem tudod mennyit költünk egy átlagos rabra..
2015. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
62%
Nem bevándorló! Hanem menekült! Ne keverd! Bár mit várni mást, hisz a "kedves vezető" is keveri, persze szándékosan. Amúgy hol olvastad ezt a számot? Kuruc info? Alfahír? vagy egyéb, abszolút "hiteles" oldalon?
2015. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%
Hol olvastad? Érdekelne a cikk. Linked ha lehet. Köszi.
2015. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
24%

Engem csak az bac fel amikor látom, hogy milyen buszokkal fuvarozzák őket. Szüleim meg megveszik a havi bérletet fejenként 20k-ért és télen fagyoskodnak, nyáron megsülnek miközben szét rázza őket a busz.


Egyébként szerintem le kéne őket szarni és engedni, hadd menjenek. Úgysem Magyarország a célpontjuk.

2015. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Német adatot tudok, a városok évi 6500 EUR-t kapnak.

Ez havi 541 ami kb 150ezer ft. Ebböl kell gazdálkodni,és most panaszkodnak hogy 10 ezret akarnak, mert ebböl nehéz eltartani öket.


Szóval reálisnak tünik, ha azt nézem hogy magyarországon már igazából semmi sem olcsóbb.

2015. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

És egy börtönbe lévő emberre átlagosan havi 270,000 ft (napi 9000x30), óriásplakátokra pedig 100 milliót (holott az egy oszlop és egy papír, és van max. 60 határátkelő ahova tesznek). Iszlám állam elleni akcióra is milliárdokat költenek, stadionokra is.


A Fideszesek nem játszottak elég gazdálkodj okosant.

2015. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
29%
A kettes válaszoló ékes példája a liberálisnak, aki ha nem tetszik neki valami abban a pillanatban megpróbál hitelteleníteni. A kurucinfóval pedig burkoltan a rasszista kártyát is kijátssza. Menekült? Akkor fogadd be a házadba ahogy a kérdező is mondta. Ja, hogy az már biztos derogálna.
2015. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
71%

És ide is bemásolom:



Orbán sok gumicsontot hajított már, de ez a bevándorló téma elképesztő marketing fogás volt. Ez a Finkelstein csávó tényleg zseniális, nem tudom, mennyit fizetünk neki, de megérte. Ezzel az egy üggyel sikerült a magyar nép eléggé tekintélyes rétegét teljesen elterelni minden más létező problémáról.


Orbán nemzeti konzultációja két és félszer annyiba került, mint amennyibe a bevándorlók. EGY ÉVBEN. Ez nem érdekel senkit. Orbán propaganda tévé adója 80X (NYOLCVANSZOR!!!!) annyiba került, mint a magyar kórházak hátralékos adósságállománya. Jövőre ismét noname és a kutya által sem érdekelt stadionok, csapatokba fogunk nyomni 4-5 milliárd forintot. Akiknek egy-egy meccsére néha akár 300-400 ember is kimegy. Abból TÍZ ÉVIG kijönne a menekültek eltartása. Tíz szerencsétlen évig. Kétszer annyi ideig, mint amennyi ideje Orbán itt van.


De utáljuk a menekülteket. Mocskos szemétládák, lopják az adónkat.

2015. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
4%
Ezzel eléggé mellélőttél, ugyanis a stadion itt marad. Én is ellenzem hogy ez a foci állami pénzen kapjon stadiont, de azok itt lesznek később is, és lehet egy idő múlva, még ha nem is látszik ma lesz valami kis foci amiért majd a jövőben megéri elmenni. A bevándorló viszont tényleg csak lopja az adót, mert mégis mi hasznunk van abból hogy itt van.
2015. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
58%
A stadionok itt maradnak és mégis mennyi hasznot hoznak azon kívül, hogy javítani és fenntartani kell őket? Amennyi pénzt meg az eu-tól kapunk legalább illik eljátszani, hogy valami minimális tolerancia szorult belénk. Arról nem is beszélve hogy csak ideig-óráig vannak ezek az emberek az országban és még nem sikerült belinkelni azt a cikket, forrást amiből kiderül, hogy ennyibe kerülnek.
2015. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!