Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Fideszesek! Miért...

Kedves Fideszesek! Miért bíztok a pártotokban aki a holokauszt törvény szavazásnál sem merte a véleményét megmondani?

Figyelt kérdés

Mindenki tartózkodott. Egy olyan párt kormányozza az országot aki arra sem képes, hogy felvállalja a döntését véleményét?


Kérem írjátok le, hogy mire vélitek az egészet? Csak simán becsukjátok a szemeteket, vagy tudtok rá korrekt magyarázatot is? Az nem magyarázat, hogy mert akkor szavazatokat vesztett volna, mert annyi erővel majd a 4 év alatt sem tesz semmit, mert támogatókat veszít, hisz megmondta, h 20 évre akar berendezkedni.


2010. febr. 26. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
milyen igaz
2010. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Biztos akkor tényleg igaz ez a találó név:ZSIDESZ a MIZSESZPÉ után.
2010. febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Nem tisztem védeni a fideszt, mert nem szeretem őket, de.

Ők egy olyan törvényt akartak, és fognak létrehozni a választások után, aminek az lesz a lényege, hogy _egyetlen_ népírtás - bezony, a kommunizmus alatt megöltek is számítani fognak - áldozatával sem lehet tiszteletlenül bánni. Ennek egy része benne van a törvényben. Aki meg úgy gondolja, hogy a kommunizmus áldozatainak tagadását lehessen csak tiltani, az gondolkozzon el azon, milyen ember. Nem mondom, hogy a tiltás jó, nem is támogatom, mert a hülyéket csak úgy lehet legyőzni, ha elmagyarázzuk nekik, hogy a szélsőjobboldali weblapokra írt baromságok nem igazak, de ez is egyfajta megoldás.

2010. febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

A holotörvány még egy dolog, mert azt Sólyom úgy is elmeszeli, hivatkozva a kommunizmus áldozatai párosításra.


Viszont a Lisszaboni szerződést, csak úgy csont nélkül elfogadni, szinte titkosan. Minden ország, kivéve az igazi haszonélvező néhány, kért kitételeket. Folyamatosan derülnek ki hatások, és sok közüle elképesztő amit nem is akarnak a nyilvánosság elé tárni.

2010. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem tisztem védeni a fideszt, mert nem szeretem őket, de.


Akkor viszont "zárjuk be " a liberális oldalakat is hisze azok is nagyon sok ostobaságot írnak! " nemzet tagadók "

2010. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3%
Ezt fejtsd már ki bővebben. Pl tetszik vagy sem, az hogy Petőfi bármit is szavalt volna március 15-én, egy ostoba legenda. Nem volt ilyesmi, és erre bizonyítékok, feljegyzések vannak. Most akkor én tagadom a nemzetet? A náci háborús bűnösök beismerték, hogy voltak megsemmisítő táborok, a kommunisták bűneit meg azt hiszem, nem kell ecsetelnem. Az, hogy tévhiteket oszlatunk el, nem nemzettagadás.
2010. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

oké, ne térjünk el a témától, van már ezer kérdés ami aholokauszt tagadásról és a törvényről szól. Tökmind1, hogy a törvény jü vagy rossz, most arról van szó, hogy bementek, és mintha ott se lettek volna, visszahúzódtak és nem merték felvállalni a véleményüket:


1. mert nem értettek egyet és így szavazókat vesztenek

2. mert egyetértettek, de így is szavazókat vesztenek(?)

3. mert képtelenek voltak dönteni... mind a 140-en.


egyik se elfogadható egy politikustól.

Mintha a hentes nem tudná hogyan kell filézni a húst.



hogy milyen törvényt akarnak az mind1, attól még szavazniuk, dönteniük kellett volna.

2010. febr. 26. 10:02
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Ezt fejtsd már ki bővebben. Pl tetszik vagy sem, az hogy Petőfi bármit is szavalt volna március 15-én, egy ostoba legenda.


Az a baj hogy a történészek nem műszaki emberek.

Amikor egy gázkamaráról beszélünk, annak léteznek műszaki paraméterei is amik a beszámolókat teljesen lehetetlenné tették. Nekem mondhatja egy történész hogy Toldi a malomkövet használta tálcának, mikor tudom hogy az a súlyt biomechanikailag nem lehet úgy alkalmazni.

A Mai technika mellett sem lehet elhamvasztani egy embert csak min 3-3,5 ó alatt, ezzel viszont dől a dolog.

Ráadásul sem a fizikai valóban sem égetett változatban nem találtak maradványokat sehol, azt meg nehezen hiszem hogy cselesen elszállították volna a testeket vagy a maradványokat jó messzire.

2010. febr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Azt nem tudom hogy szavalt-e Petőfi, de hogy Petrovics volt a születésekor az bizonyítva van.
2010. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Miért ?

Ez volt a véleményük.

Mi a fenét ugráljanak,ha Gordonka csontig akar nyalni?

2010. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!