Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Adócsalás gyanújába keveredett...

Adócsalás gyanújába keveredett Bajnai. Most akkor még mindig ártatlan? (+cikk)

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 24. 08:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Minden gondolkodni tudó ember retteg a Jobbiktól.


Te special mitől rettegsz?

Mi az okod rá?


Azon kívül hogy akiknek valóban van rá okuk azok igyekeznek megjeleníteni benned a saját rettegésük eltakarására létrehozott "szélsőséges" félelmüket!


Miért is szélsőséges? Mit jelent ez valójában?

Mi mutatja ezt az életszerű közegben?

2010. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Elszámoltatást!!!!!
2010. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%

Ja, ártatlan. A Reichstag felgyújtásában, esetleg.


OFF:

A tököm tele van már a "féljél a Jobbiktól" mantrákkal. Ide jutottunk 20 év alatt. Van egy párt, aki végre a magyarsággal akar foglalkozni, és tenni akar az országért, aki ki meri mondani, hogy gyerekgyártásért cserébe miért jár pénz az én zsebemből, akik világosan a parlamenti elit tudomására hozták, hogy semmi keresnivalójük ott, ha a külföldi nagytőkének engedelmeskedve kezelik az országot (és még estig sorolhatnám), erre mit csinál a mónika-són, meg tel-aviv 2-n szocializálódott magyar? Elhiszi, hogy tőlük kell félni. Gratulálok.


Ja, már előre kikérem magamnak az esetelges fasisztanácifajgyűlölő beszólásokat, amiért az írtam, hogy a Jobbik tenni akar az országért. Miért? Egyszerűen csak azért, mert lehet, hogy a Jobbik programjában is van 1-2 túlzó dolog (a nagy része akkor sem az), de a többi párt részéről talán nincs? A libajaniék is úgy ígérgetnek és tervezgetnek ebben az egyre mocskosabb kampányban, mintha egyenesen el tudnák ide hozni Krisztust másodszor is, hogy aztán mindenszép és jó legyen, de a zorbán is (azaz ő inkább csak sejtet, de azt nagyon).

2010. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát, ha valaminek a gyanújába keveredik valaki, akkor az úgy is van.

Például én azzal gyanúsítalak kérdező, hogy mondjuk tolvaj vagy.

Akkor úgy is van, nemigaz?

2010. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hú, hát, ha valaminek a gyanújába keveredik valaki, akkor az úgy is van.

Például én azzal gyanúsítalak kérdező, hogy mondjuk tolvaj vagy.

Akkor úgy is van, nemigaz?


Mi nem ismerjük egymást.Tehát ilyet váletlenül se állithatnál rólam.Annyira kiványcsi vagy nem vagyok se tolvaj , se rabló.De Bajnai testvérnek van mit felróni.Elég ha nnyit beütsz a googléba hogy libatolvaj.Érdekes nem ,hogy Bajnait löki ki.Előbb utúbb őt is utól fogja érni a sok hazugság.Mint majd Fletót meg Demszkyt meg kóka testvért is.

2010. febr. 24. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!