Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről a cikk-ről mi a vélemény...

Erről a cikk-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Attól hogy kuruos link nem kell egyből azt mondani hogy meg se nézem meg úgy véleményt mondani hogy meg se nézi el se olvassa az ember!


Kérlek mielőtt véleményt mondasz olvasd el a cikket!Köszönöm!


[link]


2010. dec. 8. 10:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert Magyarországon még nem olyan fejlett a demokrácia, mint Nyugaton.


A wikipédia is a magyarországi állapotot "flawed democracy"-nak, azaz hibás demokráciának nevezi

2010. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"Ez azért van, mert Magyarországon még nem olyan fejlett a demokrácia, mint Nyugaton."


Neked kicsit sincs deja vu érzésed?


Ezzel a mondatoddal azt juttattad eszembe, amikor még annak idején nagy elvtársi időkben folyton azzal hitegettek, hogy nagyon szépen épül nálunk a szocializmus, még pár év és csodás kommunizmusban élhetünk és dőzsölünk majd a javakban.


De szerintem annyira lesz nálunk idővel kiteljesedett demokrácia, mint amennyire kiteljesedett kommunizmus is lett nálunk.

2010. dec. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%

Valójában arról van szó, hogy a hatalom érzi a vesztét és már lassan elkezdi felszámolni a saját maga által teremtett demokráciát, mivel kezd veszélyessé válni az számára.


Ameddig a demokrácia úgy működött, hogy segítségével hatalmában tarthatta a népet, addig nagyon jó volt neki. Most hogy a demokrácia kezd ellene fordulni, lassan azt is fel kell számolni és kemény eszközökkel rendet tenni az emberek között, mert ha nem húzzák még a rendszer összeomlását, akkor az nagyon hamar be fog következni.

2010. dec. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
megnéztem annak ellenére hogy kurucos. a nők lapjától ne várjon senki objektív tájékoztatást, olyan amilyen, de ez a fröcsögős zsidósajtózás se jobb szerintem.
2010. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azért ez elég durva szerintem, amit a Nők Lapja csinált. Ennyit arról, mennyire hiteles...
2010. dec. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

hogy jön ide a demokárcia? o.O

igen ez valóban furcsa! ez a felirat biztos nem bántott senkit, szóval nem értem...

mondjuk a kuruc zsidósajtózása már annál inkább...

2010. dec. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szánalmas. Mármint a retus.
2010. dec. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Sz1u ***** válasza:
0%

Tudod kedves Kérdező ebben a cikkben csak az a gond, hogy miért fontos az, hogy tudnuk kell, hogy gárdista az illető? Nem mindegy? A bajban az számít?

Katasztrófa esetén (mint pl jelen esetben) nemtől, kortól, fajtól, politikai hovatartozástól, stb... ÖNZETLENÜL szokás segíteni a bajbajutottakon...

Kiretusálták a feliratot... és akkor mi van? Csak azért ment oda, hogy villogjon a gárdistaságával??? Szeretném azt hinni, hogy nem!!! Voltak ott mások is, akik keményen küzdöttek a bajban, de ők miért nem verik magukat, hogy én orvos, tanár, nyugdíjas, fideszes, mszp-s, stb... voltam? He?


Nyomjátok a piros pacsikat!

2010. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Nem mindegy?"


Óhohoóóó! Ha annyira mindegy, hogy gárdista-e vagy nem, akkor miért akarod, hogy ki legyen retusálva, hogy gárdista? Nem mindegy akkor?

2010. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Sz1u ***** válasza:

19:57


Egy szóval sem mondtam, hogy szép dolog volt kiretusálni! De sajnos úgy látszik, hogy itt CSAK(!) arról van szó, hogy borzasztó nagy jelentősége van neki, hogy gárdista volt...

2010. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!