Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magadra ismersz a cikk alapján...

Magadra ismersz a cikk alapján? (alább a link a cikkhez)

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 28. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2010. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Röviden miről szól?
2010. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem, semelyik szempont alapján sem lennék proli.
2010. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"A modoros, öntudatos proli a demokrácia adta térben képződik, álműveltsége könnyen leleplezhető, vitakultúrája nincs, sablonos, közhelyes válaszait a médiából szedi össze. Eszköztárában érvek helyett nem ritka az agresszió (az odamondott frankó), a primer érzésekre épülő, s arra ható hatásvadász félinformáció"


Mintha csak a gyk.hu-s MSZP-s kommentelőkről lenne szó:)

2010. dec. 28. 12:51
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

Tipikus kuruc formula szerint írt vagdalkozás. Végy egy két igazságot és csavard ki úgy, hogy a saját vélt vagy valós igazadat tükrözze vissza. Viszont ezen a két részen behugyoztam:


"A bunkó proliból hiányzik a társas együttélés alapjának tekinthető tolerancia, környezete sokat szenvedhet létezésétől. A proli dühös, önfegyelme nincs, primér ösztönreakciók vezérlik."


"A modoros, öntudatos proli a demokrácia adta térben képződik, álműveltsége könnyen leleplezhető, vitakultúrája nincs, sablonos, közhelyes válaszait a médiából szedi össze. Eszköztárában érvek helyett nem ritka az agresszió (az odamondott frankó), a primer érzésekre épülő, s arra ható hatásvadász félinformáció."


És igen, b*zmeg, ezt itt olvasom a szélsőjobb nagy propagandaoldalán, magán a Kurucinfón! Szerintem ez k*rva ironikus.

2010. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Ne hazuggyá!"


1. Van vagyonom, nincs tartozásom.

2. "ipari jellegű városban, annak lakótelepi övezeteiben élő" "panelben"- még csak közel sem

3. "alacsony helyzetű személy" - nagyon nem

4. "plázákban vásárolnak, mobiloznak, szlenget használnak"

sem mobilom nincs, szlenget nehezen értem, használni meg végképp nem tudom

5. "alkohoh, sör" - soha nem iszom

6. "proli szomszédja éppúgy ellenség" - tök jóban vagyunk

7. "lehetőségek hiányában nem tudnak fejlődni" - tudtam és tudok most is



Tehát semmilyen szempont alapján sem lehetnék proli.

2010. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Tipikus kuruc formula szerint írt vagdalkozás. Végy egy két igazságot és csavard ki úgy, hogy a saját vélt vagy valós igazadat tükrözze vissza."


Hablaty.

Te is pontosan tudod hogy milyen az a tipikus segédmunkás panellakó.Milyen a viselkedése,a modora,a személyisége.Nemhiába ez a réteg az MSZP fő társadalmi bázisa a kisnyuggerek mellett.

2010. dec. 28. 13:05
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

"Mintha csak a gyk.hu-s MSZP-s kommentelőkről lenne szó:)"

Azért a jobbikosok is eléggé ilyenek.

2010. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%

"Hablaty.

Te is pontosan tudod hogy milyen az a tipikus segédmunkás panellakó.Milyen a viselkedése,a modora,a személyisége.Nemhiába ez a réteg az MSZP fő társadalmi bázisa a kisnyuggerek mellett."


Pontosan tudom milyen egy proli, el kellett már viselnem párat. De szerintem a politikai beállítottságukkal te meg a kuruc nem teljesen vagytok tisztában. Megnézheted, hogy a "monnyonle" rendezvényeken, a Jobbik összeröffenéseken meg a FIDESZ nagygyűléseken melyik figurából van arányaiban a legtöbb. Most a proliknál a sláger a "tolvajgyurcsány", a "viktormegóggya", a "gárdakőide", meg persze az elmaradhatatlan büdös cigányozás/zsidózás. Szerinted miből lett meg a kétharmad? Meg a Jobbik Parlamentbe kerülése? Meg kik verték szét Pestet? A jobbos értelmiség?


Ezért mondom azt, hogy a kuruc írása a bagoly mondja verébnek tipikus példája.

2010. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Nemhiába ez a réteg az MSZP fő társadalmi bázisa a kisnyuggerek mellett."

Ugyancsak a jobbik és jópár fideszes.

2010. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!