Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magadra ismersz a cikk alapján...

Magadra ismersz a cikk alapján? (alább a link a cikkhez)

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 28. 12:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 41%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:13

Egyetértek.

2010. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

És még engem oltottak ennél a kérdésemnél:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__1..

2010. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"De szerintem a politikai beállítottságukkal te meg a kuruc nem teljesen vagytok tisztában."


Dehogynem.

A választási statisztikák pontosan jól mutatják hogy melyik pártnak kik a fő bázisai.A Fidesz leghűbb tábora a felső-középosztály,a Jobbik vidéken erős(ott áprilisban meg is verte az MSZP-t)falvakban és kisvárosokban.

Az MSZP pedig a nagyvárosok paneldzsungeleiben ért el az országos átlagánál nagyobb eredményeket.


"Most a proliknál a sláger a "tolvajgyurcsány", a "viktormegóggya", a "gárdakőide", meg persze az elmaradhatatlan büdös cigányozás/zsidózás."


Nyílván egy kisebb részüknél lehet.

De Gyurcsányt még az MSZP-s táboron belül is utálják.

A cigányokat is minden jóérzésű ember utálja mert senkinek nem szimpatikus az az embercsoport ami munka nélkül,gyerekgyártás után kapott segélyből akar megélni,ráadásul agresszív és bűnözik.Ehhez nem kell prolinak lenni.


De legalább most Jobbos kormány van.Szépen be lesz szüntetve a segélyből élősködés.A segély munkához lesz kötve és a törvények pedig sokkal szigorúbbak lesznek.

Szerintem a szemét söpredék ezek után önmaga fog kimenekülni az országból.

2010. dec. 28. 14:22
 14/14 Külföldi ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: Vak ordít vakkal, hogy mér' nem tud látni.
2010. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!